SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
  

Dorota GardiasDorota Gardias


Dorota Gardias
 - prezenterka i dziennikarka TVN, TVN24 i TVN Meteo.
Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyła pedagogikę przedszkolną oraz kierunek animatora i menedżera kultury.
Startowała w wielu konkursach piękności. W 1999 zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny, a rok później została wybrana najpiękniejszą studentką Lublina. Zdobywczyni TELEKAMERY TELE TYGODNIA w 2009 roku, zwyciężczyni IX edycji „Taniec z Gwiazdami” oraz KOBIETA ROKU TVN Turbo w 2011 roku. 
Od 15 czerwca 2006 jest prezenterką pogody w TVN Meteo. Od czerwca 2007 pracuje również w TVN24, a od lipca 2007 także w TVN. Obecnie jest prezenterem pogody m.in. w „Faktach" czy reporterem „Dzień Dobry TVN”. 
Doskonale sprawdza się jako prowadząca gale, bale, konferencje, pokazy mody, premiery jak również imprezy plenerowe czy koncerty.


Od września 2016 roku Dorota Gardias wspólnie z psycholog Moniką Sójką z którą piszą felietony do magazynu „Dbam o zdrowie”, realizują wykłady z zakresu szeroko pojętych tematów społecznych (związki, dzieci, nastrój etc.)
Dany temat uzależniony jest oczywiście od potrzeb klienta.
Prowadzącą, otwierającą wydarzenie, zadającą pytania jest Dorota. Obydwie Panie rozmawiają ze sobą, dzielą się doświadczeniami, opisują autentyczne sytuacji ze swojego życia. Zachęcają widownię do udziału w dyskusji. 
Spotkania odbywają się w luźnej atmosferze, z możliwością zadawania pytań przez Uczestników. 

 

Monika Sójka - absolwentka wydziału Psy­cho­lo­gii Szkoły Wyż­szej Psy­cho­lo­gii Spo­łecz­nej w Warszawie. Ukończyła czteroletnie studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii afiliowanej przez SWPS i Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. 
Pracę zawo­dową zwią­zaną z psy­cho­lo­gią roz­po­częła już w trakcie studiów. Przez wiele lat była związana z zarzą­dza­niem zaso­bami ludz­kimi (m.in. w fir­mach kon­sul­tin­go­wo-szko­le­nio­wych, Mini­ster­stwie Obrony Naro­do­wej) oraz mar­ke­tin­giem (m.in. MM Com­mu­ni­ca­tions, Agora S.A., Orbi Plus & European Center Sp. z o.o., Twoje Media Sp. z o.o.). Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała m. in. w Hilaritas – Centrum Psychomedyczne Rodziny, Spółdzielni Pracy Specjalistów Rentgenologów, Centrum Pomocy Duchowej przy Parafii pw. Św. Wincentego Pallottiego i w innych placówkach.
Prowadzi szkolenia i warsztaty związane z tematyką rozwoju dzieci i młodzieży oraz psychoterapię indywidualną, terapie grupową, pracę z parami, konsultacje (m.in. problemy psychologiczne dotyczące dzieci, rodzin i rodziców).
Zainteresowania: dziennikarstwo motoryzacyjne, biegi przełajowe, golf.

 
 


Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3