SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

TEAMBUILDING 2018

To ostatni moment na zaplanowanie wyjazdu teambuildingowego dla Twojego zespołu!
Nagroda za najlepszy TEAMBUILDING!

Wyjazd połączony ze specjalnym warsztatem.
Cel: perfekcyjna komunikacja, integracja oraz współpraca w zespole połączona z odpowiedzialnością zawodową.

PRYWATNA, bezludna wyspa lub dowolny zakątek w Polsce lub za granicą.

Gwarancja zamknięcia kosztów w planowanym budżecie!

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Poniżej pozostałe propozycje aktywności teambuildingowych:

ZOBACZ WYBRANE REALIZACJE DLA KLIENTÓW (2010-2017)


JUŻ DZIŚ ZAPLANUJ Z NAMI WYJAZD DLA SWOEGO ZESPOŁU WIOSNĄ LUB LATEM.


Sprawdź co proponujemy w tym roku!

Pełne scenariusze, koncepcje wraz z kalkulacjami dostępne są wyłącznie w Grupie En Bloc. Zadzwoń lub napisz: (22) 201 07 75; projekty@mayagency.com.pl

BEZLUDNA WYSPA

  

Gdzieś na Mazurach, wśród leśnej głuszy, leży bezludna wyspa. Wasz zespół musi się na nią przedostać zbudowanymi przez siebie pontonami, pokonując własne słabości, strach i ograniczenia. Na wyspie zaś, zespoły po czujnym okiem trenerów, muszaą wykonać szereg zadań, związnych z komunikacją i współpracą w zespole… Adrenalina, niezapomniane przeżycia, piękne widoki i atmosfera wzorowej współpracy – gwarantowana! A następnego dnia feedback Uczestnikom przekażą trenerzy!

WYJAZDOWY WARSZTAT DLA MENEDŻERÓW POŁĄCZONY Z DEGUSTACJĄ WIN Z PANEM MARKIEM

 

Wyjazd inspirujący połaczony z warsztatami sensorycznymi w najsłynniejszych winnicach Europy z degustacją najlepszych win wybranych osobiście przez Pana Marka – wybitnego aktora, obecnie przedsiębiorcę.

Dlaczego na zmiany nigdy nie jest za późno? Jak etycznie rywalizować” w obszarze całej grupy? integracja grupy (aktywacja neofitów w grupie), o relacjach pomiędzy przełożonymi a podwładnymi, perfekcyjna współpraca i funkcjonowanie zespołów, wyjście z zawodowej rutyny w tym samym zespole, diagnoza stylów komunikacji w zespole i zarządzanie innowacyjnością.

ZDOBĄDŹ SWÓJ SZCZYT ! GÓRSKA WYPRAWA INSPRIUJĄCA Z KINGĄ BARANOWSKĄ

  
 

Góry to doskonała szkoła dobrego planowania, podejmowania decyzji i współpracy w zespole. Himalaistka, zdobywczyni dziewięciu ośmiotysięczników (na 3 z nich stanęła jako pierwsza Polka) zaprasza na górską wyprawę w trakcie której znajdziemy odpowiedź m.in. na pytania:

    • Czym jest wytrwałość i siła woli ?
    • Jakie są blokady w dążeniu do celu – co nas ogranicza i co nas motywuje?
    • Jak usprawnić komunikację i poprawić relacje w zespole?
    • Jak wyznaczać ambitne cele i zdobywać kolejne szczyty swoich możliwości?

Wiele z osobistych doświadczeń Kingi Baranowskiej będzie doskonałym modelem działania dla osób kierujących projektami, zarządzających zespołami, podejmującymi strategiczne decyzje i dążących wytrwale do zdobycia swojego celu. Przed nami wiele szczytów do zdobycia a na najwytrwalszych czekają przepiękne krajobrazy najwyższych gór świata: Himalajów, Karakorum, Alaski i Afryki.

„ZNACZY KAPITAN“ – REJS NA WYSPY KANARYJSKIE Z KAPITANEM ROMANEM PASZKE


To coś więcej niż podróż z legendarnym polskim kapitanem! To projekt motywacyjno-integracyjny przeprowadzony w niezwykłej formule. Kpt. Roman Paszke zabierze Was w najpiękniejsze rejony Wysp Kanaryjskich a podczas podróży sportowym super-szybkim katamaranem GEMINI 3 kapitan przedkaże Wam tajniki efektywnej komunikacji, współpracy w zespole i osiągania celów w trudnych, często spartańskich warunkach.

ZOBACZ WIĘCEJ >>

REJS NA RIVIERĘ FRANCUSKĄ Z KAPITANEM ANDYM JANKOWSKIM

    
   

Captain Andy - żeglarz, mówca motywacyjny, pisarz i podróżnik. Kapitan prestiżowego brytyjskiego Royal Yachting Association, absolwent Oxford University, a obecnie w Rejsie Dookoła Świata, zabierze Was w rejs, podczas którego poruszy różne aspekty żeglarskiego życia, które w doskonały sposób przełoży na środowisko biznesowe: LEADERSHIP, TEAM BUILDING, czyli współpraca w zespole; CRISIS MANAGEMENT, WELL BEING i good life, czyli jak korzystać i cieszyć się z życia, również zawodowego. Dla każdego z powyższych tematów Kapitan dobiera barwne historie i anegdoty obrazowane własnymi fotografiami i filmami ze swoich rejsów oraz obecnego rejsu Dookoła Świata.


Na rejs zapraszamy właścicieli firm, członków zarządów i pracowników do spędzenia kilku, kilkunastu dni we wspólnym gronie. Ta podróż może być początkiem wielkiej przygody oraz zmiany w firmie lub Twoim życiu. Legendarny jacht żaglowy Hallberg Rassy 352 określany przez ekspertów jako ‘Ultimate Ocean Cruiser’ to jeden z najlepszych na Świecie jachtów przeznaczony do żeglugi morskiej i oceanicznej bez żadnych ograniczeń pogodowych i akwenu żeglugi.


Bezpieczeństwo zapewnia unikatowe wyposażenie i Kapitan Andy, a jacht żegluje pod polską banderą.

Dane techniczne: • Model jachtu – Hallberg Rassy 352 • Rok produkcji – 1986 • Długość całkowita – 10,54 m • Szerokość całkowita – 3,38 m • Zanurzenie – 1,67 m • Wysokość kabiny – 1,90 m
• Silnik – Volvo 2003 T, 43 Hp


Na jachcie możliwy nocleg do czterech osób.

Alternatywnie dla dowolnej liczby osób, zorganizujemy rotacyjny pobyt części gości na jachcie wraz z noclegiem w hotelu do wyboru. Ofertę dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.


Obecnie jacht z Kapitanem żegluje u najpiękniejszych wybrzeży Rywiery włoskiej i francuskiej, odwiedzając m.in. Niceę, Monaco, San Remo, Genuę, Portofino i Cinque Terre.

SZTUKA TEATRALNA LUB FILM Z UDZIAŁEM PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMYTo kolejna wyjątkowa aktywność teambuildingowa. Do wcześniej przygotowanego, gotowego scenariusza wybranej sztuki teatralnej lub filmu, dobieramy aktorów – pracowników Twojej firmy. Po serii prób, w prawdziwym teatrze wystawiamy premierę. Proszę wyobrazić tylko sobie Pana Prezesa, który zagra np. swojego kierowcę, a dyrektor finansowy - członka działu IT… Spektakl wyreżyseruje Krystyna Janda, Tomasz Karolak lub inny wybrany popularny i ceniony aktor.

To znakomita „sztuka” komunikacji, współpracy w zespole oraz kreatywności. Integracja jest tu tylko wartością dodaną!

ROBOTY, BOTY, ALGORYTMY, SZTUCZNA INTELIGENCJA - WYCIECZKA W PRZYSZŁOŚĆ Z DR ALEKSANDRĄ PRZEGALIŃSKĄ

  

Już dzisiaj maszynowa inteligencja daje nam ogromne możliwości,dostęp do wiedzy,  zmienia rynek pracy i stawia wyzwania przed korporacjami. Aleksandra Przegalińską, która obecnie przeprowadza eksperymenty z trackerami mózgu w Massachusetts Institute, bazując na swoich bogatych doświadczeniach, zaprasza menadżerów w podróż do przyszłości. Zobaczymy jak projektuje się roboty, jak uczy się sztuczna inteligencja (AI), odkryjemy przed uczestnikami nowe perspektywy rozwoju z zastosowaniem technologii humanoidanych.

Uczestnicy wyjazdu osobiście będa mogli skorzystać z inteligentnych opasek, mówiących botów oraz najnowszych komputerowych gadżetów usprawniających pracę i naukę. Jednocześnie dowiemy się jak wykorzystać robotyczną rewolucję w celu przyspieszenia wykonywanych zadań oraz gdzie liderzy zespołów powinni zastosować nowe technologie i jak powinien przebiegać proces automatyzacji w ich organizacjach.

JAKUB KUROŃ CZYLI MOJE SMAKI ŻYCIA

  

Konwencja warsztatów kulinarnych jest elastyczna i umożilwia zarówno integracje zespołów jaki i poprawę komunikacji, planowania czy wyznaczania celów.. W zależności od celu warsztatów, grupy mogą ze sobą współpracować lub w rozsądnych granicach rywalizować (np. możliwe jest zorganizowanie warsztatów z kuchni meksykańskiej, w trakcie których 2 grupy „anielska” i „diabelska” szykują potrawy z podobnych składników, jednak o zupełnie innym charakterze). Wybierz z menu jeden z wielu wariantów. FOOD DESIGN czyli live cooking połączony z nauką stylizacji jedzenia. BLIND COOKING – czyli kreatywne gotowanie przez zaskoczenie albo LIVE COOKING w oparciu o motywy literackie np. „Gra o Tron” lub kuchnię czeską wg Bohumila Hrabala.

„NA LINI STRZAŁU“ - WARSZTAT TEATRALNO-SZKOLENIOWY

  

Życie to teatr, ale tym razem skupimy się na prawdziwych rolach które odgrywamy codziennie w życiu i w pracy. Jak rozpoznać toksyczne osobowości? Jak wykorzystać intuicję w procesach biznesowych? Po co jest potrzebna niewerbalna komunikacja i jak sobie poradzić z manipulacją? W rolach głównych wystąpicie Wy a także m.in. Marek Siudym, Aleksandra Szwed i dr Marek Chojnacki.

GRAND PRIX EN BLOC - MOTOINTEGRACJA Z UDZIAŁEM GWIAZD

  

Wreszcie poczujesz się jak prawdziwy pilot rajdowy. Usiądziesz za kierownicą najszybszych samochodów rajdowych obok zawodowego kierowcy sportowego z czołówki Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Gwarancję niesamowitych sportowych emocji i doskonałej zabawy zapewniają m.in. Krzysztof Hołowczyc, Maciej Oleksowicz oraz Wojtek Chuchała.

Wolisz popatrzeć? OK, w drugim wariancie poznasz „od kuchni“ techniczne tajemnice przygotowania samochodu i kierowcy do rajdu. Odkryjemy wagę planowania oraz selekcji zespołu przygotowującego pojazd. Tylko wam Krzysztof Hołowczyc zdradzi swoje tajemnice mentalnego przygotowania do najważniejszych zawodów. Niewątpliwą atrakcją będzie obejrzenie z bliska zawodów Formuły I.

MOTYWACJA I METAMORFOZA Z EWA CHODAKOWSKĄNie ma w Polsce bardziej zmotywowanej kobiety, która motywuje innych! Kobiety, które biorą udział w wyjazdach firmowych z Ewą Chodakowską - najpopularniejszą polską trenerką fitness - zmieniły nie tylko swój wygląd ale także tryb życia, sposób odżywiania a co za tym idzie, wzrost skuteczności, wydajności i motywacji zawodowej!

WYJAZDOWY OBÓZ SPORTOWY Z GWIAZDĄ SPORTU

  

Aktywność dla zespołów - miłośników sportowego stylu życia. Sportowy wyjazd z wybraną gwiazdą sportu, który pozwoli nie tylko aktywnie spędzić czas ale również dowiedzieć się jak potęga nawyku w sporcie przekłada się na realizację celów w życiu i biznesie, jak zbudować zaufanie i dobre relacje w zespole, jak pokonać własne ograniczenia oraz jak wykorzystać potencjał zespołu.

SZKOŁA PRZETRWANIA Z TOMASZEM MICHNIEWICZEM

  

Tomasz Michniewicz na własnym przykładzie opowie jak wyjść ze strefy komfortu, zmierzyć się z wyzwaniem, na które często nie jesteśmy gotowi, jak wyznaczać sobie ambitne cele i jak nie wypalić się, w drodze do ich realizacji. Również o tym, skąd wiedzieć, że ponieśliśmy porażkę i jak zmienić ją w zaledwie krótki przystanek, jak się nie poddać, gdy już po prostu nie jesteśmy w stanie iść dalej.

O tym, że na zmiany nigdy nie jest za późno. O tym, dlaczego na niektórych patrzymy z podziwem, a na innych nie. I o tym, jak szybko (ale wcale nie „łatwo”) można stać się tym pierwszym. Co się dzieje w głowie, gdy obudzimy się nagle w środku dżungli? Czego uczy pustynia po horyzont? Jak nabrać siły, gdy jesteśmy  śmiertelnie przerażeni? Dlaczego niektórych stać na podejmowanie szalonych, ryzykownych, niebezpiecznych decyzji i jak to możliwe, że po ich podjęciu są szczęśliwi jak nigdy? O tym, jak odkryć w sobie twardość i odwagę, o które się nawet nie podejrzewamy…

A może wspólnie z Tomkiem wybierzemy się do Afryki lub puszczy amazońskiej? Zapraszamy!

„KRYPTONIM: LEADERSHIP“ – SPOTKANIE Z AGENTEM SŁUŻB SPECJALNYCH

  

Spotkanie poprowadzi były agent służb specjalnych, który wprowadzi uczestników w świat gdzie w cenie są:, inteligencja emocjonalna i przywództwo, kontrola emocji, zarządzanie kryzysowe i szybkie podejmowanie decyzji. Uczestnicy dostaną najwyższej próby  wiedzę o nowoczesnych metodach zarządzania zespołem i motywowaniu zespołów. Przedstawione zostaną także techniki ukrytej perswazji i wpływania na decyzje ludzi i zespołów. Personalia osób biorących udział w warsztacie zachowujemy w dyskrecji.

PODRÓŻE ŚLADAMI HISTORII Z BOGUSŁAWEM WOŁOSZAŃSKIM

  

Spotkanie oparte na analizie najciekawszych przypadków znanych z historii zwycięstw (a także klęsk) najwybitniejszych liderów, przywódców politycznych i dowódców wojskowych. Opierając się na historycznych faktach, prześledzimy proces decyzyjności I szeroko rozumiane zarządzanie. Charyzmatyczny autor programów historycznych oraz ceniony pisarz, będzie naszym przewodnikiem po miejscach, gdzie rozstrzygały się losy ludzi, państw i kontynentów.

MENTAL TRAINING WORKSHOP Z MARCINEM GORTATEM

  

Oto jedyne  tego typu w Polsce spotkanie, prowadzone przez najlepszego polskiego koszykarza dla osób, które chciały by osiągać ponadprzeciętne wyniki w pracy. Uczestnicy warsztatu skorzystają z niezwykle efektywnego narzędzia,  jakiego na co dzień używają najlepsi polscy menadżerowie, trenerzy i mistrzowie sportu.

Marcin Gortat przedstawi skuteczne techniki psychicznego i  technicznego przygotowania do osiągania najlepszych wyników.  Marcin Gortat wprowadzi Cię na wyższy poziom efektywności.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3