SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

Siła motywacji czyli jak marzenie staje się sukcesem

Wykład prawdziwie motywacyjny Anny Wendzikowskiej i Marii Rotkiel 

Opis projektu

Każdy z nas posiada potencjał, talent, który może wykorzystać w drodze do osiągnięcia sukcesu. Jaka była droga do sukcesu gwiazd, które znamy i podziwiamy? Dlaczego im się udało? Co mieli w sobie takiego, czego nie mają inni? Jak wyglądała ich droga na szczyt? O tym opowie dziennikarka Anna Wendzikowska, która osobiście poznała największe gwiazdy światowego kina!
 

Jaki jest psychologiczny przepis na sukces? Jakie cechy charakteru pomagają a jakie utrudniają samorealizację? Jak nad sobą pracować, aby móc spełniać swoje marzenia? Jak się motywować? Jak wyznaczać swoje cele? Jak uwierzyć w siebie i radzić sobie z przeszkodami i kryzysami? Na te i inne pytania odpowie psycholog Maria Rotkiel, od lat wspierająca swoich Klientów w procesach samorealizacji.

Kogo zapraszamy?

  • Pracowników organizacji, którzy szukają inspiracji do realizacji celów zawodowych i osobistych
  • Grupy Talentów Organizacyjnych, które, obok szeregu warsztatów kompetencyjnych, chętnie wykorzystują case studies w swojej praktyce zawodowej
  • Organizacje, które poszukują ciekawej alternatywny na integrację dla swoich pracowników
  • Jak stać się reżyserem własnego sukcesu?
  • Dlaczego warto mierzyć wysoko?
  • Jak wypracować strategię sukcesu w obliczu porażek?
  • Jak „odbić się od dna” i wrócić na szczyt?
  • Jak wykorzystać success stories ludzi sukcesu?
  • Jak zaplanować własny rozwój i podnosić kompetencje zawodowe?
  • Jak przygotować własny Alfabet Sukcesu, zawierający zestawienie mocnych stron?

Prowadzące:

Maria Rotkiel Maria Rotkiel 

Psycholog, certyfikowana terapeutka poznawczo-behawioralna European Association for Cognitive and Behavioural Therapies oraz certyfikowana Terapeutka Poznawczo-Behawioralna nr 129 Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, trener, dydaktyk, doradca zawodowy i osobisty, publicystka oraz autorka poradników psychologicznych. Specjalizuje się, między innymi, w treningach i terapii wspierającej osoby o zaniżonej samoocenie oraz w doradztwie zawodowym i szkoleniach psychologicznych dotyczących efektywności zawodowej. Jako terapeuta wspiera klientów w procesie zmiany i dążenia do samoakceptacji, pewności siebie oraz równowagi i harmonii psychofizycznej.
Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju zawodowego, mediacji i negocjacji, psychologii biznesu, zarządzania zespołem i interwencji kryzysowej. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu treningów rozwoju osobistego i zawodowego oraz wykładów i szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji osobowościowych, w tym medialnych.


Do tej pory z jej szkoleń skorzystały takie marki, jak: Mercedes-Benz Polska, BRE Bank, McDonald’s Polska, McKinsey&Company, IBM, PKN Orlen S.A.

Dodatkowo występuje jako ekspert w licznych programach tv oraz audycjach radiowych, prowadzi własne programy telewizyjne, jest autorką wielu artykułów i poradników psychologicznych.

Maria jest propagatorką filozofii pozytywnego myślenia: Pokochaj siebie a świat pokocha Ciebie. Prywatnie szczęśliwa mama Adasia, z powodzeniem godząca rozwój zawodowy z samorealizacją osobistą.

 

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska 

Dziennikarka i mistrzyni wywiadów. Hollywood nie ma przed nią tajemnic. Ma na swoim koncie kilkaset rozmów z gwiazdami światowego kina. Swoje sekrety wyjawili przed nią, między innymi, Julia Roberts, Robert De Niro, Anthony Hopkins, Leonardo DiCaprio, Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Robert Pattinson czy Dustin Hoffman. Jej mocną stroną jest fakt, że podczas krótkiej rozmowy potrafi przekonać do siebie rozmówców i z łatwością skłonić ich do osobistych zwierzeń. Rozmowy z ludźmi to jej pasja.


Współpracuje z Dzień Dobry TVN, prowadzi program „O tym się mówi” na antenie TVN Style, programy filmowe w nowym kanale TVN Fabuła a w TVN24 występuje w roli specjalistki od światowego kina. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa UW oraz kierunku media cyfrowe w London Metropolitan University. Kilka lat mieszkała w Londynie, posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim. Autorka bloga, felietonów oraz książki „PytAnia o Hollywood czyli gwiazdy bez tajemnic”.


Prowadzi szkolenia dla firm z zakresu kreowania wizerunku medialnego w języku polskim i angielskim. Wierzy w wartość ciężkiej pracy i konsekwentnego dążenia do celu. Jej życiowa maksyma brzmi: Każdy jest kowalem własnego losu.

Pracę zawodową z powodzeniem łączy z macierzyństwem i realizacją własnych pasji. Zawsze znajduje czas na sport i podróże.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3