SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą (24 - 25 lutego 2015 r.)

W dniach 24-25 lutego br. po raz kolejny odbyło się szkolenie z Profesjonalnych Wystąpień Publicznych na deskach Och Teatru.
Uczestnicy szkolenia, podobnie jak poprzednio, ocenili je tylko w superlatywach!
Poniżej fotorealacja ze szkolenia.

 

               

       

Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą (27 - 28 maja 2014 r.)

Kolejne, wyjątkowe szkolenie z Profesjonalnych wystąpień publicznych z Panią Krystyną Jandą przechodzi do historii...
Pani Krystyna jak zawsze w najwyższej formie! Opinie Uczestników po szkoleniu - entuzjastyczne! Wszyscy zgodnie skonstatowali, iż do tej pory nie brali udziału w tak merytorycznie wyjątkowym szkoleniu! Pojawiły się prośby o ciąg dalszy w formie coachingów... 


Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

 
             

Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą (28 - 29 stycznia 2014 r.)

Po raz kolejny spotkaliśmy się w Teatrze OCH! z Panią Krystyną Jandą. 
Także i tym razem było to niezwykłe przeżycie dla wszystkich Uczestników biorących udział w szkoleniu. 
Czas w Och Teatrze znów minął niestety bardzo szybko...
Uczestnicy szkolenia z żalem opuszczali deski Och Teatru i wracali do swoich Firm pełni nowych doświadczeń, które z pewnością na długo zostaną w pamięci. 
Dziękujemy Pani Krystynie, Panu Pawłowi Lipnickiemu i wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i czas poświęcony na udział w tym niezwykłym projekcie. Niezwykle ciepłe opinie uczestników i ogromna liczba zapytań telefonicznych oraz mailowych o kolejne terminy mobilizują nas do jeszcze większej pracy nad kolejną edycją szkolenia z Wystąpień publicznych z p. Krystyną Jandą! 

Szczegóły już niebawem na naszej stronie internetowej.

Pani Krystyna Janda oraz Uczestnicy szkolenia (29.01.2014 r.) 
Uczestnicy i organizatorzy szkolenia

Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą (22 - 23 października 2013 r.)

"Za nami kolejna edycja szkolenia z Panią Krystyną Jandą!

Jak zawsze było ciekawie i inspirująco a przy tym praktycznie i warsztatowo. Pani Krystyna skupiła się przede wszystkim na  pokazaniu prostych technik oratorskich sprawiających, że wystąpienia publiczne przestają być stresującym obowiązkiem, lecz są wyzwaniem któremu każdy może z powodzeniem stawić czoła bez względu na charakter i wagę wystąpienia.

Dla uczestników spotkania była to wyjątkowa (i być może jedyna w życiu) okazja, aby osobiście porozmawiać  z osobą, która może być dla nas wzorem zarówno sztuki słowa jak i wystąpień publicznych. Szczególnie cenne były uwagi i indywidulane konsultacje dzięki którym każdy mógł przećwiczyć różne formy wypowiedzi i uzyskać od razu od Pani Krystyny pomoc i osobiste wskazówki: jak ulepszyć swój warsztat mówcy.

Wystąpienia przed „okiem” kamery  były dla uczestników niemałym wyzwaniem, ale dzięki wskazówkom udzielanym przez Panią Krystynę można było  zobaczyć jak ważne dla przekazu są gesty, mowa ciała i  opanowanie tremy.  Szczególnie zaś cenne były precyzyjne informacje jakich błędów należy unikać, na które elementy wystąpienia należy zwrócić szczególną uwagę oraz jak perfekcyjnie przygotować się do wystąpienia.

Także i tym razem okazało się, że są wśród nas ukryte talenty i prawdziwi power speakerzy!  W trakcie sesji treningowej wielu uczestników odkryło w sobie nieznane dotąd duże umiejętności, a Pani Krystyna z wrodzoną sobie swadą i humorem pozwoliła uczestnikom  wdrożyć nowopoznane techniki i jeszcze mocniej uwierzyć w siebie.

Unikalna forma warsztatu przeprowadzonego w drugim dniu szkolenia na deskach teatru sprawiła, że  uczestnicy mogli poznać niejako  „od kuchni” takie narzędzia i technik oratorskie, które sprawiają że każde wystąpienie publiczne stanie się skuteczne i osiąga zamierzone przez mówcę cele.

Spotkanie skończyło się jak zwykle pamiątkową fotografią. Charyzma, ciepło, takt, kultura i ogromna wiedza Pani Krystyny Janda wywarły na wszystkich ogromne wrażenie. Z niecierpliwością czekamy  na kolejne spotkanie planowane w grudniu 2013 r.!"
 

Pani Krystyna Janda, Uczestnicy i organizatorzy szkolenia (22.10.2013 r.) 
Uczestnicy i organizatorzy szkolenia   Uczestnicy i organizatorzy szkolenia

...z dziennika Pani Krystyny Jandy:


12.04.2013 r.
www.krystynajanda.pl "...dla mnie, to był dzień wielkich wrażeń, całkiem innych. Więc po pierwsze nic nie grałam, co jest ewenementem, potem, pierwszy raz w życiu, miałam warsztaty, spotkanie z managerami firm, ludźmi, których domeną jest zupełnie co innego i osiągają w swoich dziedzinach sukcesy, ale którzy muszą także występować publicznie. Starałam się im nie tyle pomóc, co opowiedzieć co widzę, kogo widzę
i co słyszę, i radziłam jakby to można "uporządkować"
i poprawić według mnie. Fascynujące, nie spodziewałam się, że będzie to tak interesujące. Wszystko odbywało się według mojego pomysłu, to znaczy Państwo przygotowali swoje przemówienia, często wcześniej napisali je specjalnie na tę okazję, i... próbowali je przed nami, przede mną, przed kamerą, wygłosić. No cóż, namawiałam na indywidualizację i obronę indywidualności i osobowości w reżimach korporacyjno - publiczno – konwencjonalnych. Bardzo to było ciekawe i myślę, że każdy dowiedział się ode mnie "prawdy". To trwało cały dzień, więc zapomnieliśmy o Bożym świecie, a Państwo uczestnicy bardzo mi zaimponowali otwartością..."


źródło: www.krystynajanda.pl


Pani Krystyna Janda, Uczestnicy i organizatorzy szkolenia (12.04.2013 r.) 
Uczestnicy i organizatorzy szkoleniaFILMY Z POPRZEDNICH EDYCJI SZKOLENIA

 


 

Opinie uczestników po szkoleniu: 

„Szkolenie zawierało bardzo ciekawe i skuteczne elementy, których nigdy wcześniej nie spotkałam, a odbyłam bardzo wiele szkoleń z tego obszaru”. Ewa, Roche Polska Sp. z o.o.

„Dla mnie osobiście spotkanie podczas, którego uświadomiłam sobie jaką zmianę muszę zastosować, aby moje wystąpienie stało się aktywniejsze”. Aleksandra, Brodr. Jorgensen S.A.

„Genialne!”. Ilona, Brodr. Jorgensen S.A.

„Obcowanie ze wspaniałą osobowością Pani Krystyny, jej profesjonalne uwagi wsparte wieloletnim doświadczeniem zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Jestem zachwycona szczerością uwag i wskazówek, ich trafnością i wielkim wyczuciem z jakim zostały dane. Klasa sama w sobie”. Monika, Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

„Ponadprzeciętny profesjonalizm, niesamowita szczerość w relacjach, wyjątkowo charyzmatyczna osobowość, cudowna prostota w przekazywaniu rzeczy nowych, otwartość i miłość do ludzi - to wszystko otrzymałam od Krystyny Jandy. Dziękuję i polecam!”. Iwona, Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

„Profesjonalni prowadzący, ciekawe szkolenia, zupełnie nowa perspektywa tematu przemówień. Punkt widzenia profesjonalisty – aktora”. Stanisław, Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

„Pasja prowadzącej motywuje do jeszcze większej pracy nad sobą”. Marta, Polski Koks S.A.

„Szczerość, autentyczność i trafność feedbacku – nieoceniona. Rady i podpowiedzi – do natychmiastowego zastosowania”. Ewa, Philips Ligthing Poland

„Jedno z bardziej ciekawych szkoleń/doświadczeń w moim życiu. Przez krótki moment byłam aktorką Teatru Och – wspaniale”. Dominika, Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o.

„Spotkanie z perfekcją i niesamowitym warsztatem aktorskim. Polecam z całego serca.” Anna, Pratt & Whitney AeroPower Rzeszów

„Pani Janda jest osobą z wyjątkowym doświadczeniem i wiedzą, co pozwala jej dawać celne uwagi i porady. Jest przy tym osobą bardzo pozytywną z dużym poczuciem humoru”. Maciej, TVN

„Wielkie podziękowania dla Pani Krystyny Jandy za wspaniałe zaangażowanie i pomoc w doskonaleniu warsztatu związanego z wystąpieniami publicznymi. Niezwykłe i bardzo osobiste spotkanie pełne nieocenionych wskazówek danych z wielkim wyczuciem.”. Aleksandra, Infosys BPO Poland Sp. z o.o.
 

„Genialne szkolenie z Panią Krystyną Jandą.” Zofia, Autostrada Wielkopolska S.A. 
 

„Najwyższa jakość i pełen profesjonalizm.” Tomasz, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. w Warszawie Oddział w Sanoku
 

„Bardzo wysoki poziom wykładowców, ciekawa formuła.” Anna, Ericsson Sp. z o.o. 
 

„Ujęła mnie celność i rzeczowość uwag Pani Krystyny. Jestem zachwycona jej profesjonalizmem i taktem.” Katarzyna, Randstad Polska Sp. z o.o. 
 

„Celne uwagi, ciepła atmosfera okraszona ciekawymi anegdotami.” Marta, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe "Promet-Stal" Sp. z o.o. 
 

„... ze szkolenia wyszedłem podbudowany i radośniejszy.” Jacek, Ove Arup & Partners International Limited Sp. z o.o.
 

„To był piękny teatr.” opinia anonimowa

 

„To początek długiej drogi” Aneta, SKF Polska S.A.

  

„Wystąpienie na scenie teatru w obecności Pani Krystyny Jandy w roli mentora było bardzo cennym doświadczeniem i świetną lekcją, którą zapamiętam bardzo długo” Anna, T-Mobile Polska S.A.

  

„Rewelacja otwartość i kompetencja” Aleksandra, Aleko

  

„Intuicja i przenikliwość Pani Krystyny w dostrzeganiu obszarów do poprawy zadziwiająca – gorąco polecam” Piotr, Enea Centrum Sp. z o.o.

 

„Szkolenie spełniło moje oczekiwania i przebiegło w miłej atmosferze” Marlena, Boryszew ERG S.A.

 

 Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3