SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter
George R. Sifri
obrazek

Trener TwentyEighty Project Execution (wcześniej jako ESI International).
Posiada ponad 25 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami informatycznymi. W swojej karierze prowadził wiele szkoleń oraz wykładów z zakresu zarządzania projektami, wśród nich dotyczących strategicznych systemów informatycznych, zarządzania procesem tworzenia oprogramowania, relacyjnych baz danych, elektronicznych systemów zarządzania dokumentacją, oceny ryzyka związanego z oprogramowaniem, audytu systemów informatycznych, systemów obiegu dokumentów, systemów kontroli projektów i dokumentów oraz zarządzania wiedzą. Prowadząc programy szkoleniowe na sześciu kontynentach świata współpracował z takimi firmami jak: Motorola, HP,  Dow Jones, bp, Peoplesoft, ABB, Eurotel i Novartis. Jest również autorem wielu artykułów na temat zarządzania projektami. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą książką “Strategic Project Management – How to Align Projects with Corporate Strategy”, która ma się ukazać nakładem wydawnictwa Gower Publishing. 

 

Od roku 2004 intensywnie współpracuje z bp przy programie “Project Management College”. Jest głównym autorem ich flagowego kursu “Podstawy zarządzania projektami”, który doczekał się już ośmiu edycji oraz recenzentem merytorycznym kilku innych kursów, takich jak “Zarządzanie ryzykiem w projektach”. W ciągu ostatnich kilku lat prowadził dla bp kursy w Wielkiej Brytanii, Singapurze, Chinach, Egipcie oraz USA. Również od ponad pięciu lat dr Sifri współpracuje z ABB w Arabii Saudyjskiej, gdzie prowadzi różnorodne kursy z zarządzania projektami.
 

Przez ponad 10 lat dr Sifri był dyrektorem Działu Rozwoju Oprogramowania w firmie Consolidated Contractors International, będącej jednym z 16 światowych liderów w branży budowlanej. Odpowiadał za projektowanie i zarządzanie systemami informatycznymi, jak również za nadzorowanie projektów programistycznych, ocenę i wybór oprogramowania dla firmy oraz opracowanie procedur tworzenia oprogramowania i szkoleń.

Wcześniej dr Sifri przez ponad sześć lat kierował elektronicznym przetwarzaniem danych w Save the Children Federation, organizacji pozarządowej z siedzibą w USA, która ściśle współpracuje z UNICEF. Odpowiadał za analizę systemów, projektowanie oprogramowania, prototypy, programowanie, zamówienia informatyczne oraz zarządzanie projektami tworzenia oprogramowania.

W latach 1999 – 2001 dr Sifri był szefem Działu Rozwoju Produktów w firmie Computers and Communication Technology (CCT), specjalizującej się w internetowych systemach zarządzania projektami. CCT to spółka stowarzyszona z Consolidated Contractors International, która zajmuje się tworzeniem systemów produkcji, planowania i kontroli, systemów kontroli i odwzorowania dokumentów, systemów zaopatrzeniowych, systemów szacowania i ewidencji kosztów oraz systemów informacji kierowniczej.

 

WYKSZTAŁCENIE 

D.B.A.; Advanced Master’s Certificate in Project Management from George Washington University; Master’s Certificate in Information Technology Project Management;  Master's degree in Engineering Management; Bachelor's degree in Electrical Engineering; Certified Information System Auditor; Certified Computer Professional; Project Management Professional; Certified Cost Engineer, Earned Value Professional; Certified Planning and Scheduling Professional; Certified Professional Manager.

 

George Sifri jest również członkiem licznych stowarzyszeń: Institute of Electronics and Electrical Engineers; and International Who's Who of Professionals.     

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3