SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter
Małgorzata Kwiecień

Trener konsultant, coach z wieloletnim doświadczeniem w pracy dla biznesu. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z zakresu: zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji w organizacji, obsługi klienta i rozwoju osobistego. W 1999 roku została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie tytułem „Menedżer szkoleń 1999”. Doświadczenia menedżerskie zdobywała w Citibank i PTE DOM, gdzie była odpowiedzialna za budowanie i realizację strategii szkoleniowej. W firmie HDI Gerling i AXA Polska zajmowała się przygotowywaniem oraz realizacją programów rozwojowych podnoszących kompetencje kadry menedżerskiej.

Jest współtwórcą programu pt. „Czy mogę mieć więcej czasu?” dla Programu 2 TVP z udziałem Joanny Brodzik. Jest autorką artykułów w Gazecie Prawnej i Gazecie Ubezpieczeniowej z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Przeszkoliła ponad 5000 tysięcy osób z branży: finansowej, ubezpieczeniowej, przemysłowej, farmaceutycznej, usługowej i eleinformatycznej. Pracowała dla takich firm jak: Citibank, Telekomunikacja Polska, Telewizja Polska S.A., Bank PKO BP, Roche, Lek Polska, Commercial Union, HDI Gerling, AXA Polska, Era, Ikea i inne.

Jest absolwentką pedagogiki Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyła również Podyplomowe Studia Menedżerskie – program MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, 3 – letnie szkolenie w zakresie oddziaływań poznawczo – behawioralnych w Oxford Cognitive Therapy Centre, posiada certyfikaty w zakresie Neuro - Lingwistycznego Programowania w biznesie - Master Practitioner.

Jest certyfikowanym konsultantem w zakresie metodologii Insights Discovery oraz w zakresie metodologii Facet5. Ukończyła roczne szkolenie w zakresie – Zarządzania zmianą w organizacji – 2010.

Posiada certyfikat CoachWise Essentials.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3