SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter
Agnieszka Jelonkiewicz
obrazek

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych. Od 10 lat pracuje jako konsultant wizerunku zajmując się wizażem, profesjonalną stylizacją i historią mody. Właścicielka Akademii Stylu.

Swojej sztuki uczyła się od ekspertów zrzeszonych w „Międzynarodowym Stowarzyszeniu Konsultantów Wizerunku” (Association of Image Consultants International - AICI).

 

Posiada certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant), który uzyskała od amerykańskiej firmy zajmującą się doradztwem wizerunku “Beauty For All Seasons”.

 

Jej główną specjalnością są projekty szkoleniowe, które koncentrują się wokół kreowania wizerunku biznesowego, stylizacji sylwetki i psychologii koloru. Stworzyła programy, które uczą jak dbać o dobrą prezencję pracowników firm, co bezpośrednio wpływa na ich lepsze kontakty  z Klientami i zwiększa efektywność pracy. Prowadzi szkolenia medialne, w których skupia się na przygotowaniu wizerunku medialnego ekspertów.

 

Na co dzień współpracuje z agencjami PR i instytutami szkoleniowymi udzielając indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów i słuchaczy szkół policealnych, przygotowuje modeli do sesji zdjęciowych, doradza uczestniczkom konkursów piękności (wybory Miss Polonia, Miss World).

 

Współpracuje z ośrodkami rozwoju osobistego prowadząc warsztaty dla kobiet różnych grup wiekowych z wizażu, kolorystyki i stylizacji sylwetki. Co roku bierze udział w festiwalu dla kobiet „Progesteron” prowadząc cieszące się ogromną popularnością zajęcia dla pań. Uczestniczy również projektach skierowanych do dzieci i młodzieży z domów dziecka oraz młodzieży niepełnosprawnej. Jest autorką unikatowych programów szkoleniowych skierowanych do sprzedawców sklepów odzieżowych. Jest autorką szkoleń dla kobiet w rozmiarach „40 plus”.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3