SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter
Paweł Kopijer
obrazek

Absolwent studiów MBA (Thames Valley University, London). Trener i konsultant ze specjalizacją „zarządzanie procesami szkoleniowymi oraz ocena efektywności i rentowności inwestycji w kapitał ludzki”. Doświadczenie w szkoleniu trenerów i szkoleniowców to m.in. udział w projekcie Inwestycja w Kadry (2000 trenerów przeszkolonych w całej Polsce) oraz w programie certyfikacyjnym Profesjonalny Menedżer Szkoleń (ponad 100 absolwentów z działów HR). Posiada amerykańskie certyfikaty Modelu ROI™, J.J.Phillips, ROI Institute oraz metodologii Human Performance Improvement, ASTD.

Coach certyfikowany w programach coaching’u menedżerskiego LMI™, Paula J. Meyera. Obecnie wiceprezes polskiego oddziału International Institute of Coaching. Siedemnastoletnie doświadczenia menedżerskie i biznesowe zdobywał jako prezes 2C Dom Brokerski Rynku Szkoleń, prezes polskiego oddziału międzynarodowego stowarzyszenia szkoleniowców American Society for Training and Development, dyrektor zarządzający PSZK, Project Manager Misji Studyjnych w renomowanych przedsiębiorstwach w Anglii, Francji Niemczech, Holandii i Belgii. Doświadczenie w zarządzaniu personelem i szkoleniami w organizacji zdobywał, jako specjalista ds. szkoleń w centrali jednego z największych polskich pracodawców oraz HR manager w spółce z branży IT.

Przez kilka lat dziennikarz współpracujący z miesięcznikiem Personel i Zarządzanie, członek i inicjator szeregu gremiów eksperckich takich jak: Rada Programowa Serwisu HR, kapituła konkursu na „Menedżera Szkoleń Roku”, kapituła konkursu „Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości”, autor wielu publikacji i opracowań o tematyce zarządzania ludźmi (Home & Market, Serwis HR, Personel, Vademecum Szkoleń, Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, CH Beck) oraz neurodydaktyki i nauki w stanie alfa. Wykładowca studiów podyplomowych, dziennych i zaocznych na takich uczelniach jak: SWPS w W-wie (kierownik studium podyplomowego) WSPiZ im. Koźmińskiego w W-wie, Politechnika Warszawska, Politechnika Gdańska, SGH w W-wie, WSE im Tischnera w Krakowie.
Autor Modelu SEB© (narzędzie usprawniania procesów szkoleniowych i oceny efektywności).

Autor „Kompendium Zarządzania Szkoleniami” - znakomitej pozycji dedykowanej osobom odpowiedzialnym za realizację polityki szkoleniowej w organizacjach.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3