SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

 

Izabela Stachurska


Izabela Stachurska

Trener i konsultant przywództwa w biznesie, w kulturze i szkolnictwie wyższym.
Certyfikowany coach, CPCC i ICF. Jako jedna z niewielu w Polsce prowadzi badania określające poziom kompetencji przywódczych i zachowań ograniczających lidera - Leadership Circle Profile (dla liderów i managerów) oraz Leadership Cutlure Survey, służący badaniu kultury przywództwa w całej organizacji. Forbes zamieszcza Leadership Circle Profile na 4 pozycji na świecie, pośród badań wskazanych dla kadry zarządzającej. Posiada 27-letnie doświadczenie w obszarach: tworzenia strategii, rozwoju instytucji, tworzenia systemów i procesów zarządzania instytucją, marketingu, komunikacji, zarzadzania projektami, zarzadzania wiedzą. Przez wiele lat związana z The British Council, zdobyła także doświadczenie w UK Trade and Investment w Nowym Jorku. W latach 2008-2017 Kierownik Wydziału Zarzadzania Wiedzą w Instytucie Adama Mickiewicza, odpowiedzialna za tworzenie strategii Instytutu. Wspiera liderów w walce z samoograniczającymi barierami i uwalnianiu ich autentyczności, potencjału i odwagi w realizacji wizji. Wierzy, że siłą przywódcy jest jego unikalny styl, zaraźliwa inspiracja, posiadanie wpływu, umiejętność zbudowania zaufania, wkład w rozwój innych i pobudzanie do działania.


Jej doświadczeniu i kompetencjom zaufali: Warner Music International, Warner Music Poland, Instytut Adama Mickiewicza, Fundacja Artystyczna Podróż Hestii, Global Public Diplomacy Network, Teatr Wielki w Poznaniu, Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Teatr Łaźnia Nowa, Teatr Galeria Studio, TR Warszawa, Stowarzyszenie im. M. Karłowicza. Zdobyła także doświadczenie coachingowe w pracy z artystami, architektami, reżyserami, dyrygentami. Wykładowca akademicki i publicystka. Prelegentka i mówca inspirujący licznych konferencji, w tym: VIII Forum Dyrektorów Finansowych i IX Poland Pharma Commerce Forum.


Sama o sobie - jestem pewna, że jeśli człowiek wykorzysta swój potencjał i talent, pozwoli rozwinąć się pasji – to zbuduje go to i ocali; jeśli jednak nie zrobi z tego należytego użytku, to go to zniszczy. Najważniejsze dla mnie to mieć odwagę bycia sobą i nie stracić jej. Inspiruje mnie każdy zwykły człowiek, który ma odwagę przekroczyć samego siebie, pokonać trudności i przeciwności losu. Chciałabym pozostawić słuchaczy moich wykładów z niepokojem, że może jeszcze nie wiedzą, na co naprawdę ich stać.

Tytuły wykładów


Jak przywództwo wpływa na business performance


Co wpływa na mierzalne wskaźniki wzrostu w firmie? Od jakich cech lidera zależy wzrost inwestycji, sprzedaż, zysk? Co warunkuje sukces? W czym przeszkadza liderowi jego ego? Co hamuje jego potencjał? Jakie kompetencje lidera sprawiają, że firma podnosi wyniki? Ten wykład jest dla wszystkich, którzy chcą poznać szyfr do „systemu operacyjnego” lidera.


Czy to kim jesteś dziś wystarczy Ci jutro?


Jaką wizję realizujesz? Jaką organizację tworzysz? Jaki masz wpływ na innych? Co jest Twoją siłą? Na ile skuteczne jest Twoje przywództwo?


Jak często odpowiadasz sobie na te pytania Ludzie potrzebują liderów, autorytetów, wzorców. Pojdą za Tobą. Dokąd ich prowadzisz? Do osiągnięcia mierzalnego celu lub zysku, może poprowadzić grupę ludzi, firmę, społeczność dobrze do tego przygotowany manager, dyrektor, sprawny biznesman, polityk, człowiek sukcesu. Jeśli nim jesteś, masz zapewne do tego właściwą pozycję, wykształcenie, kompetencje, umiejętności, wiedzę i systemy zarządzania. Czy to Ci wystarczy? Ile czasu i uwagi poświęcasz na doskonalenie siebie? Poziom Twojego rozwoju wyznacza poziom Twojej firmy.


Za jakim liderem byś poszedł?


Kto to jest lider? I jak mówimy lider, to kogo dokładnie mamy na myśli? Czy liderem może być każdy? Ten z pozoru prosty termin jest często źle rozumiany…I od czego zależy skuteczność lidera? Dlaczego jednych szanujemy i słuchamy z uwagą, a innych, aspirujących do tej roli nawet nie zauważamy? Czasem dajemy się uwodzić charyzmatycznym, silnym przywódcom, a oni nas wyprowadzają w szczere pole…

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3