SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

baner

Oko w oko z prof. Markiem Belką na Wyspach Kanaryjskich


3-10 maja 2018 r. , Wyspy Kanaryjskie, Puerto de la Cruz, Hotel Blue Sea Puerto Resort ****


Zapraszamy na Wyspy Kanaryjskie z wybitnym polskim ekonomistą, prof. Markiem Belką. W programie wyjazdu przewidzieliśmy kilka spotkań z Panem Profesorem – także indywidualnych - podczas których, w swobodnej atmosferze, będzie można porozmawiać o kwestiach ekonomicznych, finansowych, inwestycyjnych oraz bieżących problemach i z jakimi borykają się obecnie firmy i przedsiębiorstwa.

Spotkanie we wspólnym gronie , to również znakomita okazja do networkingu i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami.

Wyjazd adresowany jest do:

Dyrektorów Finansowych, Głównych Ekonomistów, kadry zarządzającej wyższego szczebla i właścicieli firm.

Proponowane tematy/ obszary spotkania z prof. Markiem Belką:

 • Zmieniający się charakter rynku pracy w Polsce: zmiany legislacyjne - wprowadzone i rozważane.
 • Instrumenty mające poprawić ściągalność podatków. Jak działają? Efekty uboczne. Wymiana doświadczeń.
 • Krótkookresowe i długookresowe perspektywy polskiej gospodarki,
 • Strefa euro - problemy i szanse. Polska a strefa euro.
 • Niestabilność współczesnego świata - aspekty gospodarcze.
 • Polska transformacja - wielki sukces czy porażka? „kolonizacja” vs. “oligarchizacja”.


Dużo się działo w roku 2017! I w Polsce i na świecie. "Dobra zmiana", Brexit, Trump w Białym Bomu!
Co przyniesie nam kolejny rok 2018 i następne lata? Czy dobra koniunktura w polskiej gospodarce się utrzyma? 
Czy inwestycje wreszcie ruszą pełną parą? Czy "pogodzimy" się z Brukselą? Czy euro w Polsce ma sens?
Te i wiele innych pytań możemy sobie postawić w nieformalnej atmosferze podczas "majówki"  na Wyspach Kanaryjskich.
Cieszę się na możliwość spotkania z Państwem, chętnie podzielę się własnymi przemysleniami, równie chętnie skorzystam z Waszych doświadczeń.

Do zobaczenia w Puerto de la Cruz !
 
Marek Belka               

Ekspert:

prof. dr hab. Marek Belka - po ukończeniu studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Łódzkim w 1972 r. podjął pracę w Katedrze Ekonomii tej uczelni. W 1978 r. uzyskał stopień naukowy doktora, a w 1986 r. - habilitację. Od 1986 r. związany z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. W latach 1978–1979 oraz 1985–1986 odbył staże naukowe w Uniwersytecie Columbia i Uniwersytecie w Chicago, zaś w 1990 r. - w London School of Economics. W 1994 r. otrzymał tytuł profesora nauk ekonomicznych.


Od lat 90. pełnił szereg ważnych funkcji publicznych w kraju i za granicą. W 1990 r. został doradcą i konsultantem w Ministerstwie Finansów, a następnie Ministerstwie Przekształceń Własnościowych i Centralnym Urzędzie Planowania. W 1996 r. objął stanowisko konsultanta Banku Światowego. W latach 1994–1996 był wiceprzewodniczącym Rady Strategii Społeczno-Gospodarczej przy Radzie Ministrów, a następnie doradcą ekonomicznym prezydenta RP.


Dwukrotnie pełnił funkcję wicepremiera i ministra finansów: w 1997 r. w rządzie Włodzimierza Cimoszewicza oraz w latach 2001-2002 w rządzie Leszka Millera. W latach 2004-2005 był premierem rządu RP.


Od 2006 r. sekretarz wykonawczy Komisji Gospodarczej ONZ ds. Europy (UNECE), a od listopada 2008 r. dyrektor Departamentu Europejskiego Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Wcześniej pełnił również funkcję szefa koalicyjnej Rady Koordynacji Międzynarodowej w Iraku (2003), a następnie dyrektora ds. polityki gospodarczej w Tymczasowych Władzach Koalicyjnych w Iraku, gdzie odpowiadał m.in. za reformę walutową, stworzenie nowego systemu bankowego i nadzór nad gospodarką (2003-2004).


Opublikował ponad 100 prac naukowych poświęconych głównie teorii pieniądza oraz polityce antyinflacyjnej w krajach rozwijających się. Specjalizuje się w zakresie ekonomii stosowanej oraz współczesnej myśli ekonomicznej. Jest także członkiem Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN.


W dniu 10 czerwca 2010 r. został powołany przez Sejm RP na Prezesa Narodowego Banku Polskiego. Urząd objął w dniu 11 czerwca 2010 r. po zaprzysiężeniu przez Sejm RP.


W styczniu 2011 r. został wybrany na trzyletnią kadencję (przedłużoną o kolejne trzy lata w 2014 r.) do Komitetu Sterującego Europejskiej Rady ds. Ryzyka Systemowego (ESRB). Od listopada 2011 r. do października 2015 r. pełnił również funkcję przewodniczącego Komitetu Rozwoju Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego.


Od czerwca 2012 r. jest Przewodniczącym Komitetu Sterującego Inicjatywy Wiedeńskiej 2, a od maja 2013 r. - członkiem Central Bank Governance Group działającej w ramach Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei (BIS).


W 2017 roku po powołaniu przez ministrów finansów i prezesów banków centralnych G20 Grupy Eksperckiej ds. Globalnego Zarządzania Finansowego z ramienia G20 (Grupa ds. Globalnego Zarządzania), wszedł w jej skład.

 

Wyspy Kanaryjskie – Teneryfa

Błyszczący w słońcu piasek, intensywnie zielone palmy, ośnieżony szczyt wulkanu Teide, kolorowe papugi w Loro Parque – to ikony Teneryfy, ziemi obiecanej turystów z całego świata, gdzie wakacje trwają cały rok. W krainie nieustającej fiesty jest zawsze czas na dobrą zabawę i relaks, a unikalny wyspiarski klimat pozwala w pełni korzystać z atrakcji Wyspy Wiecznej Wiosny.


Puerto de la Cruz – główny ośrodek północnej Teneryfy, ładne stare miasto, twierdza San Felipe, Park Taoro z kasynem, Loro Park, kompleks rekreacyjny Lago Martiánez wg projektu C. Manrique.


Prawie 350 km wybrzeża i ponad 140 plaż! Najsłynniejsza na północy to Las Teresitas, o długości ok. 1 km, ze złotym saharyjskim piaskiem. Malownicza Playa Jardin leży w Puerto de La Cruz.


Dla aktywnych: surfing, windsurfing, kitesurfing, nurkowanie, żeglarstwo, trekking (Teide, wąwóz Masca), skydiving, paragliding.


Atrakcyjne miejsca: Santa Cruz i Puerto de la Cruz (szczególnie podczas karnawału!), 1000-letnia dracena w Icod del los Vinos, skalne baseny w Garachico, Park Narodowy Teide, La Laguna – dawna stolica na liście UNESCO, klify Los Gigantes, malownicza wioska i wąwóz Masca w górach Teno najładniejszy szlak turystyczny na wyspie.

Koszt uczestnictwa:

5.680 PLN VAT (cena specjalna obowiązująca do 6.04.2018 r.)
Po 6.04 koszt uczestnictwa wynosił będzie 6.580 PLN + VAT


Specjalna cena dla osoby towarzyszącej - 3.750 PLN + VAT
Preferencyjne ceny dla dzieci.


Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność nadesłanych kart zgłoszenia.

   

Cena zawiera:

 • przelot na trasie Warszawa – Tenerife Reina Sofia – Warszawa,
 • obowiązkową opłatę lotniskową,
 • obowiązkową dopłatę transportową,
 • transfery lotnisko – hotel – lotnisko,
 • zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu Blue Sea Puerto Resort **** w pokojach dwuosobowych
 • wyżywienie: all inclusive,
 • kolacje uroczystą,
 • opiekę rezydenta z ramienia Nowa Itaka,
 • ubezpieczenie ITAKA Simple – 20.000€ /osoba,
 • uczestnictwo w spotkaniach z prof. Belką podczas pobytu, w tym indywidualne spotkania,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

 • dopłaty do pokoi 1-osobowych, pokoi o wyższym standardzie, rozszerzonych opcji ubezpieczenia.

W przypadku wyczerpania miejsc w hotelu Blue Sea Puerto Resort organizator zastrzega sobie możliwość zakwaterowania w hotelu o tym samym standardzie: Blue Sea Interpalace ****

Warunki rezygnacji:

W przypadku rezygnacji, po wysłaniu zgłoszenia, Uczestnik ponosi 50% kosztu szkolenia. Rezygnacja w terminie krótszym niż 45 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia, wiąże się z koniecznością pokrycia kosztów w 100%. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia Uczestnika od uiszczenia pełnej kwoty należności za udział w szkoleniu. W przypadku sytuacji losowych, Istnieje zamiana Uczestnika na inną osobę, po uprzednim zgłoszeniu tego faktu w formie pisemnej, najpóźniej 7 dni przed datą rozpoczęcia się szkolenia.


Prosimy o dokonanie płatności po otrzymaniu pisemnego potwierdzenia udziału.

Prawa Autorskie Copyright © 2018 GRUPA EN BLOC


Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące portal 
www.mayagency.pl są własnością GRUPY EN BLOC.

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "COPY FREE" lub "BEZ OGRANICZEŃ". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Grupy En Bloc podlega ochronie prawa autorskiego.

Prawa autorskie programów szkoleniowych należą do ich autorów. GRUPA EN BLOC zezwala na kopiowanie dokumentów publikowanych na stronie www.mayagency.com.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Radcą Prawnym GRUPY EN BLOC (tel. (22) 201 28 22).

Pojedyncze dokumenty publikowane przez GRUPĘ EN BLOC w internecie mogą zawierać inne notki z prawami autorskimi związane z tymi dokumentami.

Dodatkowe atrakcje: wycieczki fakultatywne

Grand Tour – objazd wyspy — poznajemy krajobraz księżycowy – przejazd do Parku Narodowego Canadas del Teide trasą prowadzącą przez Santiago del Teide w pobliżu słynnych klifów Los Gigantes. Nad parkiem dominuje wulkan Teide – najwyższa góra Hiszpanii (3718 m). Przejazd do La Orotava i typowy kanaryjski obiad w tradycyjnej restauracji. Dalej trasa wiedzie do Icod de Los Vinos, gdzie można podziwiać wieczne drzewo Drago, którego purpurowe soki służyły do farbowania szat królewskich. Degustacja sławnych kanaryjskich likierów i win. Postój w punkcie widokowym w pobliżu Garachico – miasteczka częściowo zalanego przez lawę. Wycieczka całodzienna. Cena dla Gości z południa i północy wyspy – ok. 56 EUR.


Loro Park — położony na północy wyspy park zoologiczno-botaniczny o powierzchni 13 tys. m², największy na Wyspach Kanaryjskich i jeden z największych w Europie. Nadzwyczajne bogactwo kwiatów i liczne gatunki egzotycznej roślinności czynią go prawdziwie rajskim ogrodem. Można tu obserwować unikatowe, jedne z największych na świecie kolekcje różnokolorowych papug. Niezapomniane wrażenie robią pokazy umiejętności delfinów, papug, lwów morskich i ogromnych orek, których akwarium jest największe i najbardziej nowoczesne na świecie. Na terenie parku żyją także flamingi, krokodyle, goryle i tygrysy. Niezwykłą atrakcją jest również „Planeta Pingwinów”, gdzie ptaki żyją w doskonale odtworzonym arktycznym krajobrazie. Park stanowi jedną z największych atrakcji turystycznych wyspy. Wycieczka całodzienna. Cena dla Gości z południa wyspy – ok. 53 EUR.


Rejs na La Gomerę — dzika, zielona, najbardziej nieodgadniona spośród wysp archipelagu, o powierzchni zaledwie 379 km². Przeprawa promowa z Teneryfy do San Sebastian, stolicy La Gomery, gdzie przetrwały pamiątki z czasów wizyty Krzysztofa Kolumba. Przejazd do centrum wyspy, gdzie można podziwiać prastary las w Parku Narodowym Garajonay. Lasy Gomery są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Obiad w restauracji i pokaz unikatowego języka gwizdanego. Wycieczka całodzienna. Cena dla Gości z południa wyspy – ok. 75 EUR (zawiera obiad), dla Gości z północy wyspy – ok. 85 EUR (zawiera obiad).


Trekking w wąwozie Masca — wyprawa rozpoczyna się w malowniczej wiosce Masca, położonej między imponującymi wzgórzami wulkanicznymi o wysokości około 600 m n.p.m. Trasa trekkingu prowadzi wzdłuż wąwozu i kończy się nad oceanem, u wejścia do wąwozu (dystans ok. 8 km). Krótki odpoczynek na ciemnej, wulkanicznej plaży i rejs do Puerto Santiago, z przepłynięciem obok sławnych klifów Los Gigantes. Wycieczka półdniowa. Cena dla Gości z północy wyspy – ok. 51 EUR; dla Gości z okolic Puerto de La Cruz – ok. 51 EUR; dla Gości z okolic Playa La Arena – ok. 38 EUR; dla Gości z okolic Playa de Las Americas/Costa Adeje – ok. 46 EUR (zawiera przekąskę i wodę mineralną).


Rejs katamaranem — wyjątkowy rejs komfortowym katamaranem. Wyprawa w poszukiwaniu waleni i delfinów mieszkających w wodach u wybrzeży Teneryfy. Postój w jednej z uroczych zatoczek, czas na kąpiel i snurkowanie. Wycieczka półdniowa. Cena dla Gości z północy wyspy – ok. 62 EUR (zawiera obiad); dla Gości z okolic Playa la Arena/Los Gigantes – ok. 43 EUR (zawiera obiad); dla Gości z Playa Las Americas/Costa Adeje – ok. 41 EUR (zawiera obiad).


Łódź podwodna — niezwykła podróż na dno Oceanu Atlantyckiego na pokładzie łodzi podwodnej. Na głębokości ok. 20 m podziwiać można podwodny świat oceanu: ławice ryb, ciekawe formacje skalne oraz wrak łodzi. Niesamowite wrażenie robią płaszczki, które karmione przez nurka podpływają do okien łodzi. Łódź jest klimatyzowana i przestronna, a podróż bezpieczna. Wycieczka półdniowa. Cena – ok. 53 EUR.


Nurkowanie — w polskiej bazie nurkowej, pod okiem profesjonalnego szkoleniowca, można poznać zachwycający, podwodny świat. Atrakcja zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Dla nurków z certyfikatami możliwość nurkowania w ciekawych miejscach (wraki, jaskinie). Cena – ok. 65 EUR; DSD Odkryj nurkowanie (pierwszy kurs PADI) – jednodniowy kurs kończący się wydaniem certyfikatu – ok. 99 EUR.


Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3