SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

baner

     

Przywództwo i sztuka podejmowania decyzji wg autorskiego programu Pawła Motyla (ICan Institute)

Warszawa, 11 kwietnia 2018 r  

Komentarz:

Warsztaty „Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji” to wyjątkowe doświadczenie: całodniowe, niezwykle intensywne i dynamiczne spotkanie z realiami podejmowania decyzji biznesowych, a także poznanie i przećwiczenie w praktyce narzędzi doskonalenia procesu decyzyjnego na poziomie indywidualnym, zespołowym i organizacyjnym.

W trakcie sesji Uczestnicy pracują w oparciu o metodę studiów przypadków, analizując i rozwiązując problemy decyzyjne, rzutujące na efektywność indywidualną i zespołową, poznając przy tym najlepsze praktyki z wiodących światowych źródeł.

Ukoronowaniem warsztatów jest rozwiązanie klasycznego multimedialnego studium przypadku Harvard Business School „Mount Everest 1996”, poświęconego tragicznie zakończonym wyprawom komercyjnym oraz wyciągnięcie wniosków dotyczących roli liderów w podejmowaniu lepszych decyzji i zarządzania ryzykiem oraz metod zarządzania zespołem i motywowania, mających kluczowy wpływ na efektywność organizacyjną.

Prowadzący:

Paweł Motyl

Autor wydanej na początku 2015 roku książki „Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji”, która w zaledwie trzy tygodnie stała się bestsellerem Harvard Business Review Polska, a w kolejnych miesiącach została nagrodzona prestiżową Złotą Sową i wyróżniona przez Czytelników i Jury w konkursie Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.


Jeden z czołowych ekspertów w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie przywództwa, podejmowania decyzji, modelowania kultury organizacyjnej i zarządzania talentami. W 2005 roku, jako pierwszy Polak, ukończył program trenerski w McClelland Center w Bostonie, a w 2015 roku uzyskał certyfikat executive coacha w Stakeholder Centered Coaching.


W październiku 2016 roku został wybrany spośród ponad 12.000 kandydatów do elitarnego globalnego projektu 15 Coaches, w którym jest jedynym reprezentantem Europy Środkowo-Wschodniej; obok niego do przedsięwzięcia zakwalifikowały się takie osoby, jak Aicha Evans, wiceprezes Intel, David Peterson, szef coachingu w Google, gen. Bernard Banks, odpowiadający za rozwój przywództwa w Akademii US Army West Point, prof. Herminia Ibarra z INSEAD, Whitney Johnson, autorka bestsellera ‘Disrupt Yourself’ czy David Callahan z Harvard Business School.


Jest współzałożycielem i dyrektorem Leadership Lab, cenionym mówcą inspiracyjnym i konferencyjnym, doradza zarządom wiodących firm w Polsce i za granicą, prowadzi liczne warsztaty i szkolenia dla menedżerów wysokiego szczebla. Występował na konferencjach i prowadził warsztaty z takimi speakerami jak m. in. dr Marshall Goldsmith, prof. Dave Ulrich, prof. Andrew McAfee, Neil Rackham, prof. Joseph Badaracco, czy prof. Heike Bruch.


Przez ponad 8 lat pracował w firmie konsultingowej Hay Group, początkowo jako konsultant, następnie jako lider zespołu doradczego Diagnostics w Europie Środkowo Wschodniej. W 2006 roku dołączył do firmy executive search SpenglerFox, gdzie odpowiadał za wyniki i rozwój warszawskiego oddziału. W latach 2007-2014 pełnił funkcję dyrektora generalnego ICAN Institute, wydawcy magazynu HBR Polska.


Wolny czas dzieli pomiędzy enologię oraz wyprawy wysokogórskie w Himalajach, Pamirze i Alpach.


Reomendowanie Pawła Motyla to zaszczyt. Paweł jest fantastycznym ekspertem w dziedzinie przywództwa, należy do intelektualnej czołówki na świecie. Jest przy tym wspaniałym mówcą, wysoko ocenianym przez uczestników konferencji. Paweł to również znakomity executive coach i konsultant, pomagający liderom, zespołom i całym organizacjom w dążeniu do pozytywnych zmian. A do tego, jest super człowiekiem. Praca z nim to przyjemność!’


Marshall Goldsmith, światowy autorytet nr 1 w zakresie przywództwa, czołowy executive coach, autor 35 globalnych bestsellerów, w tym „Mojo” i „Triggers”.

Program:

09:00 – 09:15 Otwarcie sesji


09:15 – 10:00 Marshmallow Challenge (bardzo dynamiczna gra, wprowadzająca jednocześnie kluczowy dla warsztatu temat: efektywność zespołów w realizacji strategii i zarządzanie różnorodnością).


10:15 – 11:30 Nowa normalność 2.0: nowe wyzwania dla wygrywających zespołów.


11:30 – 12:15 Mount Everest 1996: wprowadzenie do metodyki RCA i SNA oraz materiał multimedialny


12:15 – 13:00 Mount Everest 1996: analiza RCA i SNA


13:00 – 13:45 Lunch


13:45 – 15:15 Mount Everest 1996: wnioski biznesowe


15:30 – 17:00 Podsumowanie sesji – przywództwo, efektywność zespołów i podejmowanie decyzji

Koszt uczestnictwa

3.460 PLN + VAT

Dodatkowo dla każdego Uczestnika książka „Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji” z dedykacją Pawła Motyla.


Cena szkolenia bez VAT dla osób opłacających szkolenie w 70% lub w całości ze środków publicznych.

W ramach szkolenia zapewniamy:

  • organizację szkolenia;
  • materiały szkoleniowe;
  • certyfikat ukończenia szkolenia;
  • serwis kawowy podczas szkolenia

Warunkiem uczestnictwa:

jest wysłanie załączonej karty zgłoszenia w formie skanu karty mailem: szkolenia@mayagency.com.pl 

Zapisz się - karta zgłoszenia

Warunki rezygnacji:

Rezygnację przyjmujemy najpóźniej 15 dni przed szkoleniem w formie pisemnej (e-mail). Rezygnacja w późniejszym terminie wiąże się z koniecznością pokrycia kosztów w 100%. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z dokonania opłaty.

Prawa Autorskie Copyright © 2018 GRUPA EN BLOC

Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące portal www.mayagency.pl są własnością GRUPY EN BLOC.

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "COPY FREE" lub "BEZ OGRANICZEŃ". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Grupy En Bloc podlega ochronie prawa autorskiego.

Prawa autorskie programów szkoleniowych należą do ich autorów. GRUPA EN BLOC zezwala na kopiowanie dokumentów publikowanych na stronie www.mayagency.com.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Radcą Prawnym GRUPY EN BLOC (tel. (22) 201 28 22).

Pojedyncze dokumenty publikowane przez GRUPĘ EN BLOC w internecie mogą zawierać inne notki z prawami autorskimi związane z tymi dokumentami.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3