SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

baner

7 kroków do praktycznego tworzenia skutecznych prezentacji

Warszawa, 16 marca 2018 r  

Korzyści:

  • umiejętność praktycznego tworzenia skutecznych prezentacji,
  • świadomość warsztatu słowa i sceny,
  • narzędzia do budowania profesjonalnego wizerunku mówcy,
  • narzędzia do zarządzania reakcjami słuchaczy.

Program:

7 kroków do mistrzowskiej prezentacji:

09:30 - 10:00        rejestracja i networking
10:00 - 11:30        warsztat: zacznijmy od pierwszego wrażenia
- Jak działa komunikacja. Definicja początku i końca.
- Na scenie: autoprezentacja.
- Ewaluacje i informacja zwrotna.
Ten blok pozwoli nie tylko poznać swoje słabe i mocne strony w komunikacji, ale zobaczyć i zrozumieć prezentacje oczami finalisty mistrzostw Europy w przemawianiu.
Uczestnicy mówią wprost - nie zdawaliśmy sobie sprawy i z tego, ile rzeczy na scenie ma znaczenie, i z tego, jakie to są rzeczy. Wow…
11:30 - 12:00        przerwa kawowa
12:00 - 13:30        7 kroków - część szkoleniowa
- Jak prawidłowo przygotować prezentację, prelekcję, przemówienie.
- Od idei przez materiał do efektu.
Moduł poświęcony poprawnemu procesowi przygotowywania prezentacji. Podobnie jak wizyta na siłowni, to ułożony cykl ćwiczeń, prowadzący do określonego efektu, tak i tworzenie skutecznych prezentacji podlega pewnym regułom. Nieznajomość tych reguł albo ich pominięcie może skończyć się, delikatnie mówiąc, tym samym, co trening siłowy bez rozgrzewki i rozciągania. Kontuzją, czasami nawet wykluczającą z danego sportu.
13:30 - 14:30        lunch
14:30 - 16:00        7 kroków - część praktyczna
- Struktury i schematy w przemawianiu. 
- Jak zacząć i jak skończyć prezentację.
Wielu uczestników tego modułu twierdzi, że w nim odkryli największą wartość teoretyczną: struktury. Narzędzie to pomaga zapomnieć o tym, jak mówimy i skupić się na treści, jednocześnie dbając o komfort słuchaczy, zrozumienie materiału i poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo odkrycie, jak przykuwać uwagę i dlaczego nie mówimy "dziękuję" na końcu prelekcji powodują, że ten moduł daje do myślenia. Na długo.
16:00 - 16:15         przerwa kawowa
16:15  - 18:00        Na scenę!
- Uczestnicy na scenie.
- Intensywna sesja informacji zwrotnej.
- "47 miejsc ewaluacji" - warsztat praktyczny 
Czym jest teoria bez praktyki. Na zakończenie warsztatu uczestnicy wracają na scenę, przećwiczyć to, czego się dowiedzieli i nauczyli. Ponadto każdy, wyposażony w narzędzie +/++, sam staje się ewaluatorem wystąpień innych osób. Po tym module oglądanie wystąpień innych osób już nigdy nie będzie takie samo, a umiejętność rozpoznania i oceny elementów, które na nas działają - pomoże w biznesie. I nie tylko.

Prowadzący:

Jerzy Zientkowski

Jerzy Zientkowski - coach, mentor, trener, mówca inspiracyjny z blisko 20-letnim doświadczeniem. Jest jednym z niewielu mówców-informatyków, którzy potrafią jednocześnie być skuteczni i zrozumiani.


Nastawiony na skuteczność, jasność i unikalność przekazu, dąży do kontaktu z widownią jako jednego z najważniejszych narzędzi mówcy publicznego. Prowadzi kilkadziesiąt szkoleń, wykładów i prezentacji rocznie, dodatkowo coachując wybranych klientów wyższego szczebla zarządzania lub pomagając w przygotowaniu prezentacji w sytuacjach ‚podbramkowych’.


Z ponad 17-letnim doświadczeniem w IT, na styku biznesu, sprzedaży i obsługi klienta wypracował unikatowy zestaw narzędzi komunikacyjnych, pozwalający na współpracę z różnymi branżami, różnymi potrzebami klientów, w wielonarodowych środowiskach.


Praktykując to, co głosi, w 2012/2013 mówił do ponad 3000 osób i przemawiał podczas tak różnych eventów jak TEDx, Spectacular Speaking, Toastmasters Leaderhip Institute i Toastmasters District Conference w Bonn/Cologne, VI Kongres Business Intelligence, V Forum Dyrektorów Działów Prawnych, Festiwal Inspiracji w Warszawie, Edutainment w Krakowie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu, GEM CEE i CFO Forum w Pradze, Wyzwania IT, Kariera IT i Kariera Programisty, Systemy dla Przedsiębiorst, Akademia Mentoringu UAM Poznań, Techworld, Contman Forum i Przyszłość IT i Forum Wsparcia IT. W 2012 dotarł do finałów mistrzostw Europy w przemówieniach humorystycznych, w 2013 został Mistrzem Polski w mowach improwizowanych Toastmasters w języku polskim i Wicemistrzem Polski w języku angielskim.


W latach 2006-2012 manager działu IT w Raben Polska, ponad sześć lat dbał o ciągłość operacji informatycznych dla blisko 2000 komputerów, 1200 terminali RF i kilkunastu tysięcy przesyłek dziennie w 30 lokalizacjach i trzech spółkach Raben Group na terenie Polski. Kierował i zarządzał pracą blisko 30 specjalistów IT, odpowiedzialnych za stanowiska pracy, sieci lokalne, telekomunikację, systemy CCTV i sieci bezprzewodowe, systemy bezpieczeństwa, aplikacje niekrytyczne, integracje systemów informatycznych z Klientami.


Wcześniej przez blisko dwa lata pracy w Comarch S.A., od 2004 do 2005 zarządzał zespołem programistów i wdrożeniowców na Ukrainie i w Iranie, w telekomunikacji, systemach bilingowych, Revenue Assurance i Fraud/Fault Detection. Od 1998 pracował pisząc oprogramowanie do systemów telewizji przemysłowej w firmie Delta Poznań.

Koszt uczestnictwa:

950 PLN + VAT 


Cena szkolenia bez VAT dla osób opłacających szkolenie w 70% lub w całości ze środków publicznych. 

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność nadesłanych kart zgłoszenia.

W ramach szkolenia zapewniamy:

  • organizację szkolenia;
  • materiały szkoleniowe;
  • certyfikat ukończenia szkolenia;
  • lunch i serwis kawowy podczas szkolenia

Warunkiem uczestnictwa:

jest wysłanie załączonej karty zgłoszenia w formie skanu karty mailem: szkolenia@mayagency.com.pl

Warunki rezygnacji:

Rezygnację przyjmujemy najpóźniej 15 dni przed szkoleniem w formie pisemnej (e-mail). Rezygnacja w późniejszym terminie wiąże się z koniecznością pokrycia kosztów w 100%. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z dokonania opłaty.

Prawa Autorskie Copyright © 2018 GRUPA EN BLOC

Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące portal www.mayagency.pl są własnością GRUPY EN BLOC.

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "COPY FREE" lub "BEZ OGRANICZEŃ". Zawartość stron, oraz innych publikacji autorstwa Grupy En Bloc podlega ochronie prawa autorskiego.

Prawa autorskie programów szkoleniowych należą do ich autorów. GRUPA EN BLOC zezwala na kopiowanie dokumentów publikowanych na stronie www.mayagency.com.pl tylko w celach prywatnych. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Radcą Prawnym GRUPY EN BLOC (tel. (22) 201 28 22).

Pojedyncze dokumenty publikowane przez GRUPĘ EN BLOC w internecie mogą zawierać inne notki z prawami autorskimi związane z tymi dokumentami.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3