SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

NIE TYLKO DLA KIBICÓW!

Follow Your Team. Wyjazd do Moskwy na mecz Reprezentacji Polski. Motywacja zespołu, zarządzanie kryzysowe, budowanie pozytywnego wizerunku Organizacji wg Michała Listkiewicza (b. Prezesa PZPN)


Moskwa, 18-20 czerwca 2018 r.


Mistrzostwa świata w piłce nożnej - ROSJA 2018!


W czerwcu 2018 roku w Rosji rozpoczną się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Reprezentacja Polski rozpocznie zmagania 19 czerwca, a jej rywalem będzie Senegal. Spotkanie zostanie rozegranie na stadionie Moskwa Spartak (42 tys. miejsc), a jego początek zaplanowano na godzinę 17:00 czasu polskiego (18:00 czasu moskiewskiego).

UWAGA:

Wyjątkowym walorem wyjazdu jest obecność gościa specjalnego: MICHAŁA LISTKIEWICZA. Przygotowaliśmy dla Państwa dwa wieczory integracyjno-inspirujące, podczas których nasz ekspert na podstawie własnych doświadczeń biznesowych, zainspiruje Państwa m.in. w takich obszarach jak: motywacja zespołu, zarządzanie kryzysowe, budowanie pozytywnego wizerunku Organizacji. Gość specjalny po raz pierwszy przedstawi niezwykłe i nieznane fakty, które miały miejsce w historii polskich występów na Mundialach oraz podzieli się ciekawostkami na temat naszej reprezentacji.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc!Termin: 18-20.06.2018
Koszt uczestnictwa: 7.980 PLN/osoba + VAT
Niższa, specjalna cena dla grupy zorganizowanej – prosimy o kontakt

Uwaga: Koszty i wybrane elementy oferty obowiązują TYLKO do 31.12.2017 r.

Gość specjalny:Michał Listkiewicz


Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, działacz sportowy, arbiter międzynarodowy i członek Komisji Sędziowskiej FIFA, obserwator UEFA, komentator sportowy. Wybitny znawca futbolu, ceniony mówca, znakomity organizator, smakosz cygar. 

Od 1986 posiada międzynarodowe uprawnienia FIFA . Sędziował w Mistrzostwach Europy w 1988, Igrzyskach Olimpijskich w 1988, Mistrzostwach Świata w 1990 i 1994. Jako pierwszy i dotychczas jedyny polski sędzia podczas meczu finałowego wystąpił w roli asystenta sędziego głównego, sędziował najwięcej meczów (osiem!) podczas jednych finałów Mistrzostw Świata oraz jako jedyny sędziował zarówno półfinał jak i finał. 

Od 1999 r. pełnił funkcję prezesa PZPN. Przeprowadził skuteczną kampanię na rzecz przyznania Polsce wraz z Ukrainą prawa do organizacji Mistrzostw Europy. Jako prezes PZPN mianował czterech kolejnych trenerów (Jerzego Engela, Zbigniewa Bońka, Pawła Janasa i Leo Beenhakkera) na stanowisko selekcjonera reprezentacji. W trakcie jego prezesury reprezentacja Polski po 16 latach nieobecności awansowała do finałów Mistrzostw Świata w 2002 oraz pierwszy raz w historii do Mistrzostw Europy w 2008. 

Działa aktywnie na forum międzynarodowym. Od maja 2016 pełni funkcję przewodniczącego komisji sędziowskiej czeskiego związku piłki nożnej. 

Często zapraszany przez media polskie i zagraniczne jako ekspert sportowy. 
 
 fot. Wikipedia, Michał Listkiewicz  


Podczas wyjazdu - dwukrotne spotkamy się z Michałem Listkiewiczem, podczas którego Uczestnik posiądzie wiedzę z obszarów:

 • Motywacja zespołu, zarządzanie kryzysowe i skuteczne procedury realizacji polityki medialnej i personalnej oraz współpraca z mediami.
 • Sukcesy i porażki Seppa Blattera, FIFA od kuchni na bazie 14-letnich doświadczeń prelegenta w międzynarodowych komisjach FIFA.
 • Efektywne zarządzanie organizacją, planowanie i realizacja założonych celów biznesowych na bazie doświadczeń pracy Szefa Zespołu Organizacyjnego EURO 2012 w Polsce (wymogi, gwarancje rządowe, finansowe, infrastrukturalne, procedury weryfikacyjne).
 • Budowanie pozytywnego przekazu oraz wizerunku organizacji na przykładzie organizacji sportowej (futbol reprezentacyjny a futbol klubowy - różnice, konflikty, narastające rożnice zdań, perspektywy i zagrożenia).
 • Nowoczesne technologie - czy zabijają zawodowy sport na przykładzie technologi VAR. Profesjonalny sędzia piłkarski - kiedyś hobbysta, dziś profesjonalny atleta. Okiem doświadczonego eksperta: zmiany w zawodowym futbolu. Czego oczekiwać po sędziowaniu na MŚ 2018 - o kulisach Mistrzostw, prognozy, perspektwy i ciekawostki niedostępne dla zwykłych kibiców.
 • Dzień meczu POLSKA - SENEGAL od kuchni czyli jak wygląda matchday u piłkarzy, trenerów, działaczy, sędziów ? Spotkanie/ wykład na bazie własnych doświadczeń mówcy w roli arbitra, prezesa PZPN (szefa ekipy) i generalnego koordynatora FIFA na MŚ.


Zakwaterowanie:Pushkin Hotel 4*, Nastas'inskiy Pereulok, 5, стр. 1, Moskva, Rosja, 127006
Hotel Pushkin jest położony w centrum Moskwy, zaledwie 15 minut spacerem od Placu Czerwonego. Słynna ulica Twierskaja, przy której mieści się wiele sklepów i restauracji, znajduje się w odległości krótkiego spaceru.

Klimatyzowane pokoje oferują bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i telewizor z płaskim ekranem. Łazienki są wyposażone w prysznic, suszarkę do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków.

Spacer do Patriarszych Prud zajmuje 20 minut. Moskiewskie zoo znajduje się zaledwie stację metra od hotelu, a Galeria Tretiakowska – 3 stacje.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU


Dzień 1: 18.06.2018 r. 

Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie. Wylot do Moskwy. Przylot do stolicy Rosji. Transfer do hotelu. Lunch w hotelu. Czas wolny Przejazd do restauracji Vanila na kolację - open-bar i spotkanie integracyjno-inspirujące z Michałem Listkiewiczem cz. I Powrót do hotelu. Nocleg


Dzień 2: 19.06.2018 r.Po śniadaniu zwiedzanie miasta z przewodnikiem: autokarowa wycieczka objazdowa po Moskwie: Plac Czerwony, sobór Kazański, cerkiew Wasyla Błażennego, Muzeum Historyczne, „Wierchnije Targowyje Riady” - Główny Powszechny Dom Towarowy (GUM), przejazd wybrzeżem Sofijskim (panorama Kremla z drugiej strony rzeki Moskwy), Worobiowe Wzgórza, cerkiew Chrystusa Zbawiciela. Przejazd do wybudowanego w 1524 roku klasztoru Nowodziewiczego (zwiedzanie z zewnątrz), cmentarz Nowodziewiczy, na którym pochowani m.in. M. Bulhakow, M. Gogol, R. Gorbaczow, W. Majakowski, B. Jelcyn i wielu innych znanych osobistości. Obiad w restauracji SHINOK

                         

Restauracja została zaprojektowana jako dom ukraińskiego chłopa. Ściany są ozdobione haftowanymi ręcznikami i półki z oryginalnym ukraińskiego naczyniami. W środku restauracji znajduje się mały dziedziniec z żywym drobiem i bydłem domowym: kury, indyki, owce, krowy i małego królika.

Opcja: lunch w restauracji Godunov

                         

Godunow restauracja znajduje się na placu Teatralnym, po przeciwnej stronie od Teatru Bolszoj, w pobliżu hotelu Metropol i rzut kamieniem od Placu Czerwonego. W średniowieczu ten budynek był częścią klasztoru Zaikonospassky, wybudowany w roku 1600, za panowania Borysa Godunowa. Jego cztery sale są różnej wielkości i wystroju, ale styl rosyjski jest rozpowszechniony w całej restauracji. Codziennie muzyka ludowa i cygańska.

15.30 Przejazd autokarem na stadion na mecz Mistrzostw Świata.17.00 Mecz POLSKA- SENEGAL

Po meczu kolacja w restauracji Kalina Bar open-bar i spotkanie integracyjno-inspirujące z Michałem Listkiewiczem cz. II

                          

Kalina jest dużą restauracją, położoną na szczycie Lotte Plaza z przepięknym widokiem na panoramę Moskwy. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 3:20.06.2018 r.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Dodatkowo każdy Uczestnik otrzyma:

 • oryginalne karty kolekcjonerskie z wizerunkiem piłkarzy i sztabu reprezentacji Polski z oryginalnymi autografami Roberta Lewandowskiego, Adama Nawałki i Zbigniewa Bońka.
 • unikatowe gadżety PZPN


Termin:
 18-20.06.2018

Koszt uczestnictwa: 7.980 PLN/osoba + VAT 
Niższa, specjalna cena dla grupy zorganizowanej – prosimy o kontakt 


Uwaga: Ceny i elementy oferty obowiązują TYLKO do 31.12.2017 r.

Cena obejmuje:                                           

 • ubezpieczenie NNW i KL
 • transfer z/na lotnisko
 • transfery
 • opieka pilota
 • 2 noclegi w hotelu Puszkin 4* w pok. 2-osobowym (dopłata do pok. 1-os. – 1.600 PLN)
 • 2 śniadania
 • 2 lunche (3 dania, kawa, herbata, woda)
 • 1 kolacja w restauracji Vanila (4 dania, kawa herbata, woda mineralna)
 • 1 kolacja w restauracji Kalina po meczu
 • zwiedzanie z przewodnikiem  - opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Pakiet brandingowy (w przypadku wyjazdu firmowego - agenda z planem wyjazdu, tablice z logo firmy w autokarze).

Cena nie obejmuje:

 • blietu na mecz
 • wizy rosyjskiej/ paszportu kibica 70 PLN
 • przelotu Warszawa-Moskwa-Warszawa – koszt przelotu do 31.12.2017 r. wynosi ok. 2.900 PLN

Dodatkowo w przypadku wyjazdu firmowego, na życzenie klienta:

 • Pakiet brandingowy (agenda z planem wyjazdu na smyczach, etui na bilety, zawieszki na bagaż, odprawa przy dedykowanym stanowisku odpraw w Warszawie, tablice z logo firmy w autokarze)
 • strona www dedykowana wyjazdowi
 • koszulki, torby, plecaki, smycze identyfikatory z logo klienta
 • baner lub flaga do pamiątkowych zdjęć podczas pobytu
 • regionalny upominek na zakończenie pobytu
 • materiał zdjęciowy i film z pobytu na CD dla każdego uczestnika

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


MAY AGENCY SPEAKERS TRAINING & CONSULTING © 2016 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3