SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

 

Rafal Kusy


Rafał Kusy

dr Rafał Kusy - adiunkt na Wydziale Bankowości i Finansów w WSFiZ (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie - Członek
Rady Wydziału Finansów i Bankowości ).
Prowadzi wykłady na kilku uczelniach wyższych w Warszawie: Akademia im. L. Koźmińskiego, Instytut Informatyki Polskiej Akademii Nauk. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz MBA (Master of Business Administration) na Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Uczestnik programu ECESP (East Central European Scholarship Program) na Uniwersytecie w Wisconsin – La Crosse (USA) zarządzanym przez Georgetown University w Washington. Tytuł doktora uzyskał w roku 2001 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (tematyka z zakresu inżynierii finansowej). Był pracownikiem Centralnego Biura Maklerskiego Banku Pekao S.A. (1995-1996), Później w latach 1996- 1999 zajmował się tworzeniem pierwszych giełdowych instrumentów pochodnych na Warszawskiej Giełdzie Towarowej S.A.
Potem rozpoczął karierę zawodową w bankowości rozpoczynając pracę w Citibank Poland S.A. (później Citibank - Bank Handlowy) przechodząc tam kolejne etapy korporacyjnego ryzyka kredytowego w działach analizy i oceny ryzyka kredytowego, restrukturyzacji i windykacji (lata 1999-2002). W roku 2002 rozpoczął pracę w Banku BPH w dziale restrukturyzacji klientów korporacyjnych i tam pracował do roku 2004. Uczestniczył również w tworzeniu strategii rozwoju dla Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”, która została zaakceptowana przez Ministra Transportu. Członek Zarządu – Dyrektor Finansowy w firmie FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Producent odlewów ciśnieniowych ze stopu cynku magnezu, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Odpowiedzialny za politykę finansową Spółki i zdobycie finansowania w procesie restrukturyzacji. Jest też członkiem rad nadzorczych dwóch spółek z sektora nowoczesnych technologii.
Autor licznych biznesplanów, wycen przedsiębiorstw, programów restrukturyzacyjnych i projektów doradczych, w dorobku naukowym posiada publikacje z zakresu finansów, w tym między innymi z zakresu zarządzania ryzykiem. Przeprowadzone szkolenia m.in. w bankach i firmach: NBP, Bank PKO BP, Alior Bank S.A., Bank BPH, Deutsche Bank, BGK, DNB Nord, PARP, fundusze pożyczkowe, fundusze poręczeniowe i wiele otwartych dla różnych firm (m.in. MiŚP). Obecnie świadczy również usługi doradztwa finansowego (biznes plany, wyceny, programy restrukturyzacji podmiotów gospodarczych) dla wybranych podmiotów.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3