SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
  

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed


Aleksandra Szwed to niezwykle utalentowana artystka. Z równie wielkim powodzeniem występuje na teatralnej jak i muzycznej scenie. Ma charyzmatyczny soulowy głos i oryginalną urodę. Niesamowita, urocza aktorka - piosenkarka, prezenterka. Znana jako Eliza z „Rodziny Zastępczej”, Liliana z „Barw Szczęścia”, oraz ról w serialach „Niania”, „Teraz Albo Nigdy”, „Daleko Od Noszy”, „Ranczo”, oraz „Na Krawędzi”.

Aleksandra wzięła udział także w kilku programach rozrywkowych: „Jak Oni Śpiewają”, „Mów Mi Mistrzu”, Zwycięstwem w pięknym stylu zakończyła show „Gwiazdy Tańczą Na Lodzie” (TVP). Podobnie było w przypadku programu „Viva Królowie Densfloru” (MTV). W maju 2016 roku artystka zwyciężyła w 5 edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", z której wygraną 110 tysięcy złotych przekazała Fundacji "Dom w Łodzi".

Aktorstwo, to nie jedyne zajęcie Aleksandry. Jest doświadczonym konferansjerem. Prowadziła wiele wydarzeń kulturalnych, modowych, tanecznych, okolicznościowych, sportowych, licytacji. Była gospodarzem programów telewizyjnych „Operacja Stylówa” (MTV) oraz „Ekipa Na Swoim” (Polsat). W maju 2016 Aleksandra Szwed prowadziła jeden z koncertów POLSAT Superhit Festiwal w Sopocie, oraz Sylwestrową Moc Przebojów z Maciejem Rockiem. Od listopada 2016 do marca 2017 prowadziła poranny program #dzieńdobryWP w nowej telewizji portalu Wirtualna Polska.

Od koncertuje z zespołem The CzadMakers. Koncerty grają trzech klimatach: „Gotowi Na Miłość” (opo-rock), „Lady is Jazz” (jazz-swing) i „Dwanaście Życzeń”  (piosenki zimowe i kolędy w nietypowych aranżacjach).

Na deskach teatru oglądaliśmy ją w spektaklu „Antoin” (rola Josephine Baker), „Dwie Połówki Pomarańczy” (Alex, Teatr Capitol), Siostrunie (Ale Teatr), „Przepraszam, Co Pan Tu Robi?” (Agencja Diabeł), oraz „Alibi od zaraz” (premiera październik 2017, Teatr Capitol).

W roku 2017 wzięła udział w evencie „Na Linii Strzału”. W tym, przeznaczonym dla biznesu wydarzeniu szkoleniowo-teatralnym, jest drugim reżyserem, aktorką, oraz prowadzi warsztaty teatralne dla uczestników.   

Aleksandra, to kobieta o wielu talentach, która bez najmniejszych trudności wciela się w różnorodne role. Z radością wita i kreuje nowe przestrzenie artystyczne.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3