SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
  

dr Marek KochanAndrzej Jankowski (Captain Andy) 


Andrzej Jankowski (Captain Andy)

Żeglarz, mówca motywacyjny, pisarz i podróżnik. Kapitan prestiżowego brytyjskiego Royal Yachting Association, absolwent Oxford University, a obecnie w Rejsie Dookoła Świata. Kapitan Andy żegluje od kilku lat dookoła Świata na pokładzie wspaniałego jachtu żaglowego Malena, legendarnej stoczni Hallberg Rassy 352. Andy to przede wszystkim pasjonat i marzyciel realizujący, za cenę wyrzeczeń i ogromnej pracy, najśmielsze ludzkie marzenia o szczęściu. Opowiada w lekki, często zabawny sposób autentyczne i pouczające zdarzenia ze swego życia. Porusza różne aspekty żeglarskiego życia, które w doskonały sposób możemy przełożyć na środowisko biznesowe: LEADERSHIP, TEAM BUILDING, czyli praca w zespole; CRISIS MANAGEMENT, czyli zarządzanie kryzysem; WELL BEING i good life, czyli jak korzystać i cieszyć się z życia, również zawodowego. Dla każdego z powyższych tematów Kapitan dobiera barwne historie i anegdoty obrazowane własnymi fotografiami i filmami ze swoich rejsów oraz obecnego rejsu Dookoła Świata.


Andrzej Jankowski to także były rzecznik podziemnego NZS; były dyplomata i absolwent Uniwersytetu Oxfordzkiego i Warszawskiego.


Opcjonalnie istnieje także możliwość wykupienia wspaniałej nagrody INCENTIVE dla uczestników spotkania, pracowników, Zarządu lub kluczowych klientów firmy w formie tygodniowego lub weekendowego pobytu w ramach rejsu Dookoła Świata, dla dwóch do czterech osób. Trasa wiedzie przez przepiękne mariny włoskiej Rywiery w Ligurii i obejmuje m.in. słynne Portofino.

 


 

1. OFERTA

REJS JACHTEM ŻAGLOWYM

Zapraszamy właścicieli firm, członków zarządów i pracowników oraz klientów indywidualnych do spędzenia kilku, kilkunastu dni  we wspólnym gronie. Ta podróż może być początekiem wielkiej przygody oraz zmiany w firmie lub twoim życiu Legendarny jacht żaglowy Hallberg Rassy 352 określany przez ekspertów  jako ‘Ultimate Ocean Cruiser’ to jeden z najlepszych na Świecie jachtów przeznaczony do żeglugi morskiej i oceanicznej bez żadnych ograniczeń pogodowych i akwenu żeglugi. Bezpieczeństwo zapewnia unikatowe wyposażenie i Kapitan Andy, a jacht żegluje  pod polską banderą.

Dane techniczne:

• Model jachtu – Hallberg Rassy 352
• Rok produkcji – 1986
• Długość całkowita – 10,54 m
• Szerokość całkowita – 3,38 m
• Zanurzenie – 1,67 m
• Wysokość kabiny – 1,90 m
• Silnik – Volvo 2003 T, 43 Hp 

2. OFERTA

RYWIERA WŁOSKA I FRANCUSKA

Do dyspozycji gości jest wygodna kabina 2-osobowa na dziobie oraz dwie koje (posłania) w mesie (salonie). Ponadto kingston (łazienka z WC, prysznicem z zimną i ciepłą  wodą), kambuz (kuchnia z lodówką, zamrażarką, zlewozmywakiem, kuchnią gazową oraz piekarnikiem i pełnym wyposażeniem). Prąd 12V  i 230V oraz ogrzewanie i radio. Najnowsze technologicznie rozwiązania w zakresie lokalizacj i komunikacji - system nawigacj i Garmin z ploterem i mapami, GPS, AIS, Radar xHD, ploter z mapami elektronicznymi Garmina oraz Navtex z prognozam i pogody, telefon satelitarny. Kamizelki ratunkowe firmy Spinlock oraz znakomita tratwa ratunkowa Ocean Safety 

Proponujemy nocleg na jachcie dla jednej do czterech osób.
 
Alternatywnie organizujemy dla dowolnej liczby osób, rotacyjny pobyt części gości na jachcie wraz z noclegiem w hotelu, który pomagamy zarezerwować. Ofertę dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.  

Obecnie jacht z Kapitanem żegluje u najpiękniejszych wybrzeży Rywiery włoskiej i francuskiej, odwiedzając m.in. Niceę, Monaco, San Remo, Genuę, Portofino i Cinque Terre. 


Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3