SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
  

Ewa WilmanowiczEwa Wilmanowicz

Trener efektywnoci osobistej, mówca, konsultant marki personalnej i korporacyjnej. Absolwentka Finansów i Controllingu Midzynarodowego na Universite d’Angers oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Członek Klubu France Pologne, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Laureatka III miejsca w konkursie na Najlepszą Mowę Biznesową 2015. Coach certyfikowany przez Noble Manhattan Coaching i International Institute of Coaching & Mentoring. Mistrz praktyk NLP i ekspert Instytutu Badań Gospodarczych w obszarze analiz wartoci marki. Pracę nad analizą i strategiami komunikacji luksusowych marek Ewa rozpoczęła podczas Stypendium Rzdu Francuskiego, a obecnie konsultuje i buduje wartociowy wizerunek firm, przedsibiorców, artystów i wysokiej klasy specjalistów.


Proponowane tematy wystąpień:
 

Ile warta jest marka

W dzisiejszych czasach lepszy lub gorszy brand zdaje się być wszechobecny: marka produktów, usług, eventów, marka lidera, pracodawcy, wreszcie marka personalna. Ile znaczy marka we współczesnym biznesie, relacjach midzyludzkich i marketingu, co wyjtkowego moe być w marce i jak budować marki wartociowe dla nas i dla odbiorcy.
 

Luksusowa marka personalna

Kiedy wiat pdzi do przodu, coraz wicej decyzji podejmujemy automatycznie, a ludzi oceniamy po okładce. Autorytet i reputacja to co, na co współczenie długo i ciężko trzeba pracowa, a bardzo łatwo straci. O tym czy bycie luksusową marką wymaga nieustannej promocji, koncentracji na sobie i podążania za mod, czy moe warto skupić sina byciu wartociowym dla innych.
 

Sprzedaż oparta na pomaganiu

Kadego dnia mamy do kontakt z setkami reklam i przekazów reklamowych, a z roku na rok stajemy się na nie coraz bardziej odporni. Najpewniej naszą uwagę zwróci przekaz dotyczcy aktualnych problemów lub poszukiwanych rozwiza. Włanie dlatego w promocji i sprzeday tak wany jest jzyk korzyci klienta, by ten wiedział nie tylko co kupuje, ale też co bdzie z tego miał. To wystpienie, o tym jak nadać sprzeday wartość i pomagać ludziom z pomocą sprzedawanych produktów i usług.
 

Być pracodawcą z wyboru

Co do tego, czy dzisiejszy rynek pracy jest rynkiem pracodawcy czy pracownika - zdania są podzielone. Nie ulega jednak wtpliwoci, e dziś poszukiwanie talentów, które dołączą do firmowego zespołu przypomina bardziej poszukiwania drugiej połówki niż rekrutację sprzed kilku lat. O budowaniu marki pracodawcy, praktykach mistrzów i oczekiwaniach młodych pokoleń lekko i z humorem.
 

Rytuały koneserów codzienności

Sukces z czasem przestaje zadowala, a poraka cały czas pozostaje porak. Wielu potrzebuje coraz wikszych wyzwań i przygód, by czuć się yciu spełnionym. Codzienność też moe być źródłem satysfakcji, szczęścia i spełnienia, jeli tylko staniemy się jej koneserem, postawimy na jakość kadego dnia.
 

Życie to gra

Od kiedy grywalizacja dała się poznać jako skuteczne narzdzie angaowania klientów i wzmacniania motywacji, coraz wicej firm wykorzystuje ją w swojej działalnoci. W kocu biznes to gra... a ycie? Jakie zasady najpopularniejszych gier planszowych,
komputerowych i karcianych warto wcieli
ć ycie, by zbudować pozytywne nawyki i wzmacniać rozwój osobisty. Ewa Wilmanowicz


 Ewa Wilmanowicz

Ewa Wilmanowicz

Ewa Wilmanowicz

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3