SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
  

Łukasz JakóbiakŁukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak - opowiada o tym, jak wytrwałość i wiara pozwalają realizować marzenia i cele. Na przykładzie swojej historii pokazuje, że każdy, nawet najbardziej śmiały pomysł na siebie, jest możliwy do zrealizowania. Jakóbiak już na samym początku zawodowej drogi przekuł porażkę w sukces – brak zainteresowania ze strony telewizji jego osobą zmotywował absolwenta dziennikarstwa do stworzenie swojego własnego, autorskiego programu.  Na wykładach przekonuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, a kończą się one owacją na stojąco i nowym spojrzeniem na przyszłość. Jacek Walkiewicz po jednym z jego wykładów powiedział : „Bezwzględny dla okoliczności, które stają mu na drodze”.
 
Autor bloga motywacja-blog.pl opisuje wykład Łukasza następującymi słowami:
 
Postać Łukasza zupełnie nie pasowała mi do tego typu wydarzenia, a z racji tego, iż kompletnie go nie znałem – dla przypomnienia dodam, że jestem na diecie informacyjnej (nie czytam newsów, nie oglądam programów w stylu talk-show  - pozostałem neutralny i chciałem zobaczyć na własne oczy kim jest Łukasz. Nie zawiodłem się!
Jak opisałbym wykład, gdybym miał to opisać jednym słowem?
WOW!
Ten facet ma niesamowitą energię, jest niezwykle charyzmatyczny i co najważniejsze – jest pozytywnie i konsekwentnie realizującym własne pomysły szaleńcem – w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Łukasz zrobił dobre emocjonalne wejście, co poderwało uczestników na nogi zaraz po nasyceniu swych żołądków pysznym lunchem. Tego trzeba było! Prelegent wspierał się prezentacją multimedialną przepełnioną zdjęciami oraz filmami, dzięki czemu moja uwaga skupiona była przez cały czas trwania prezentacji.
Łukasz opowiadał o swoich szalonych pomysłach jakie zrealizował m.in. w jaki sposób zrobił sobie zdjęcie z Lady Gagą czy w jaki sposób kreatywnie poszukiwał pracy wywieszając swoje CV na przeciwko siedziby firmy do jakiej aplikował. Prezentacja nasycona była ciekawymi historiami, które dla większości uczestników były nieprawdopodobne do wykonania – celem prelegenta było pokazanie, że nawet to co z pozoru wydaje się nie możliwe – leży w zasięgu Twojej ręki.
Bardzo dużo energii, bardzo dużo humoru, bardzo ciekawy materiał w połączeniu z charyzmą i inteligencją Łukasza dało idealną prezentację w konsekwencji czego oceniam go najwyżej i przyznaję mu tytuł najlepszego mówcy spośród trójki z nich.
Łukasz, jeżeli to kiedykolwiek przeczytasz to wiedz, że…. nie mam się do czego przyczepić. :)
10/10
 
Randy Gage w tym zestawieniu otrzymał 6,5/10


 Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3