SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
  

Tomasz ZimochTomasz Zimoch Jeden z najwybitniejszych polskich komentatorów sportowych, specjalizuje się głównie w komentowaniu skoków narciarskich i piłki nożnej. Słynący z obiektywizmu, ogromnej wiedzy sportowej i niezwykle żywiołowego stylu komentowania zawodów. Wieloletni komentator Polskiego Radia, relacjonujący mecze reprezentacji narodowej oraz Ekstraklasy (studio S-13).

 

Znany z żywiołowych relacji z imprez sportowych i bardzo emocjonalnego komentarza, szczególnie podczas sukcesów polskich sportowców. Kibice szczególnie zapamiętali jego komentarz w czasie meczu eliminacji Ligi Mistrzów Widzew Łódź – Brondby Kopenhaga w1996 roku. Do historii przeszło wypowiedziane wtedy przez komentatora zdanie Panie Turek, niech pan tu kończy to spotkanie!

 

Jest pomysłodawcą nagrody Skok Roku. W 2009 otrzymał nagrodę Złotego Mikrofonu „za wiedzę i emocje, które pozwalają zobaczyć w radiu świat sportu”, nagrodę przyznawaną osobom, których praca przyczynia się do utrzymania wysokiego poziomu, rozwoju i popularyzacji radia publicznego. Był odznaczony przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Złotym Krzyżem Zasługi. Z okazji 90-lecia Polskiego Radia został uhonorowany Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

 

Uwielbia opowiadać o kulisach swojej pracy. Jego wykłady inspirujące pełne są anegdot o znanych sportowcach, dziennikarzach, politykach, a zwłaszcza niezwykłych inspirujących historii z igrzysk olimpijskich, mistrzostw Europy i mistrzostw świata w piłce nożnej. Jest wciąż aktywnym dziennikarzem, ale też bardzo cenionym mówcą  który w swoich prelekcjach potrafi pokazać wagę zaangażowania i pracy zespołowej oraz związki między prokatywną postawą zarówno w sporcie jak i w biznesie.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3