SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
  

Andrzej Malinowski

 

Andrzej Malinowski
  

Tematy wystąpień:

Polityka gospodarcza

Inteligentny rozwój

Polityka a budżet państwa

Rynek pracy

Sprawy międzynarodowe


 

Od 2001 roku Prezydent Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej, najstarszej i największej organizacji pracodawców w Polsce, skupiającej ponad 12 000 przedsiębiorstw, zatrudniających ponad 5 milionów pracowników. Wiceprzewodniczący Rady Dialogu Społecznego; kieruje pracami zespołu problemowego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy.


Przedstawiciel polskich pracodawców w Europejskim Komitecie Ekonomiczno-Społecznym (EESC). Jako lider polskich pracodawców przewodniczył Komitetowi Doradczemu ds. Przemysłu i Handlu przy OECD (BIAC Polska). W 2005 roku został wybrany pierwszym wiceprezydentem ­­Europejskiej Organizacji Pracodawców Przedsiębiorstw Sektora Publicznego (CEEP). Jest również reprezentantem Pracodawców RP w Międzynarodowej Organizacji Pracodawców (IOE). W 2013 roku został wybrany na Przewodniczącego Międzynarodowej Rady Koordynacyjnej Związków Pracodawców (ICCEU) na kadencję w latach 2014-2015. Od 2014 roku członek grupy B20 – międzynarodowej grupy biznesu przygotowującej rekomendacje dla G20, czyli 20 największych gospodarek świata. W ramach grup ds. handlu i inwestycji, infrastruktury oraz zatrudnienia prowadzi dialog z władzami i mobilizuje sektor prywatny do działania w celu zapewnienia efektywnej pracy G20.


Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, doktor nauk ekonomicznych. Był m.in. podsekretarzem stanu w Ministerstwie Handlu Wewnętrznego i Usług, podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, Wiceprzewodniczącym Komisji Stosunków Gospodarczych z Zagranicą Sejmu RP. Do najważniejszych osiągnięć zawodowych w administracji rządowej zalicza współtworzenie koncepcji i organizacja Ministerstwa Gospodarki, które powierzył mu Prezes Rady Ministrów w 1996 r. Ten niezwykle ważny dla polskiej gospodarki resort działał w wypracowanym przez niego kształcie aż do momentu przekształcenia go w Ministerstwo Rozwoju.


Pracował na kierowniczych stanowiskach w spółkach prawa handlowego.


Pasją Andrzeja Malinowskiego jest popularyzowanie idei przedsiębiorczości i zasad wolnego rynku. Uważa, że Polacy są niezwykle przedsiębiorczy, czego dowodzą od 1989 roku. Szybko nauczyli się gospodarki rynkowej, potrafią z dużą intuicją ekonomiczną prowadzić swoje firmy i konkurować z najlepszymi.


 

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3