SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
  

Katarzyna RogowiecKatarzyna Rogowiec

Tematy wykładów: 

Przekraczaj granice.
 

I Ty możesz osiągnąć sukces!
 

Jak pokonać własne słabości? Polska paraolimpijka, ekonomistka, specjalistka w obszarze kadr i płac, działaczka społeczna, kandydatka do Parlamentu Europejskiego w wyborach w roku 2014.

 

Ukończyła Finanse i Bankowość w Akademii Ekonomicznej w Krakowie ze specjalizacją finanse publiczne.

 

Multimedalistka Mistrzostwach Świata w biegach narciarskich i w biathlonie (Baiersbronn,2003; Fort Kent, 2005; Khanty Mansiysk, 2011). Od marca 2006 do 2014 roku była Członkinią Rady Zawodników przy Międzynarodowym Komitecie Paraolimpijskim, a od stycznia 2009 do 2015 roku członkinią Komitetu Zawodników przy Światowej Agencji Antydopingowej. Dwukrotna mistrzyni paraolimpijska z Turynu (2006) w biegach narciarskich na 15 km techniką klasyczną i na 5 km techniką dowolną i brązowa medalistka Igrzysk Paraolimpijskich w Vancouver. Jest jedyną osobą, która zdobyła medale dla Polski na tych igrzyskach.


Kilkakrotnie była obserwatorem największych imprez sportowych świata, zbierając doświadczenia organizacyjne na olimpiadach w Pekinie, Londynie, czy Igrzyskach Wspólnoty Brytyjskiej w New Delhi w 2010 r. W 2010 roku założyła Fundację Katarzyny Rogowiec Avanti, której głównym celem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju społeczeństwa polskiego a zwłaszcza osób z niepełnosprawnością szczególnie w obszarze dokonań sportowych i podróżniczych.


Aktyw­na zawodowo od czasu studiów. Posiada licencję pilota wycieczek zagra­nicznych – włada kilkoma językami obcymi: angielskim, włoskim, rosyjskim i hiszpańskim. Aktywna społecznie w zakresie inspirowania i motywowania różnych środowisk do podejmowania wyzwań w życiu. W związku z osiągnięciami sportowymi w Turynie i życiową postawą otrzymała Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski z rąk Prezydenta RP. Na 73. Gali Mistrzów Sportu w Warszawie, w Plebiscycie Sportowiec Roku 2006 uhonorowana statuetką Mistrza Sportu Osób Niepełnospraw­nych 2006 r. Laureatka konkursu „Laury Magellana 2010” za „niezłomna determinację w walce o swoje pasje, za wybitne osiągnięcia sportowe po­mimo niepełnosprawności, za przełamywanie stereotypów…”.

 

W roku 2008 w ramach wyprawy organizowanej przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” zdobyła najwyższy szczyt Afryki – Kilimandża­ro.

Straciła obie ręce w 1980 r. (jako 3-letnie dziecko) w wypadku ze sprzętem żniwnym.

 

Pry­watnie: matka blisko 2 letniej Olimpii, po przerwie macierzyńskiej w roku 2014 wróciła do kariery zawodowej w obszarze zasobów ludzkich.

Pry­watnie jest... osobą życzliwą, pogodną i uśmiechniętą, a przy tym skromną (opinia kolegów, m.in. pracowników  UEK w KrakowieJ ).


Katarzyna Rogowiec

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3