SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
 

Aleksander Sienkiewicz


Aleksander Sienkiewicz
  


Certyfikowany Trener Structogram, Trener Nowej Psychologii Sprzedaży - kierunku rozwoju teorii i praktyki sprzedaży oraz pracy z klientem, którego standardy współtworzył i przekazywał jako jeden z pierwszych w Polsce. Autor książki - poradnika"Halo?Sprzedaż!" oraz innowacyjnego szkolenia audio: "XII - Teraz Twoja kolej."


Polski prelegent podczas pierwszego i największego w Polsce Międzynarodowego Kongresu Osiągnieć NAC 2013, który na sali zgromadził 4000 osób z całej Polski i Europy. Wystąpił na scenie obok takich sław, jak Les Brown, Robert i Kim Kiyosaki, Blair Singer, Andy Harrington i inni.

Od początku kariery związany ze sprzedażą, konsultingiem i zarządzaniem. Jeszcze na studiach doradzał w zespole konsultingowym w Ministerstwie Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej. W sprzedaży przeszedł ścieżkę kariery od accountʼa do wice prezydenta spółki. Uczestniczył w budowie kilku biznesów i grup kapitałowych. Od dziesięciu lat działając na własny rachunek z powodzeniem łączy potencjał komunikacji reklamowej z praktycznym i kompetencyjnym wsparciem doradczym i szkoleniowym klientów niemal ze wszystkich branż.


Jest autorem wielu branżowych artykułów na temat skutecznej sprzedaży. W jego szkoleniach i wykładach poświęconych nowej psychologii sprzedaży wzięło udział kilka tysięcy osób, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Ma na swoim koncie wystąpienia m.in. w Portugalii (dla niemal 400 osób z całego świata) oraz na Litwie, Łotwie i w Estonii. Jest absolwentem wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziale Zarządzania i Informatyki. Już w szkole średniej otrzymywał stypendia ministra za niebywałe wyniki w nauce. Na studiach laureat rankingu ‚Najlepszy z Najlepszychʼ. Międzynarodowy Praktyk i Master Programowania Neurolingwistycznego oraz Time Line TherapyTM. Absolwent licznych kursów i szkoleń z zakresu perswazji, motywacji osiągnięć, skutecznej sprzedaży, wystąpień publicznych. Uczył się m.in. u takich sław, jak: Brian Tracy, Robert Cialdini, Les Brown, Anthony Robbins, Kevin Hogan, Michael Carroll i wielu innych.


Przez ostatnie lata realizował projekty szkoleniowe m.in. dla takich firm, jak: Michelin, Imperial Tobacco Polska, IBM, Arrow, Credit Agricole, Warta, Betafence, Amica, Aspe, Techland, Roncato, Fm Group, Kellys, Manuli Ekobal, Neorol, SKOK Wesoła i wielu innych. Jego zaangażowanie i najwyższą jakość kompetencji potwierdzają liczne opinie i oficjalne rekomendacje otrzymane od klientów firmowych. Współorganizował i współrozwijał jeden z największych w Polsce eventów motywacyjnych, który w 2011 roku zgromadził na sali ponad 2300 osób.
Od początku kariery kieruje się w pracy ze sprzedawcami mottem: „Sprzedawaj tak, jak sam chciałbyś kupować.” Szczególny powód jego działalności to: Helping people enjoy selling.

 
 

 

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3