SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
  

Wojciech ZimińskiWojciech Zimiński

Dziennikarz, scenarzysta, autor radiowych tekstów satyrycznych dla Programu III Polskiego Radia i pism satyrycznych.

 

Jeszcze podczas studiów w 1984 r. podjął współpracę z redakcją publicystyki kulturalnej i reportażu Programu IV Polskiego Radia. W roku 1990 został jej kierownikiem.

 

W roku 1990 odszedł z Polskiego Radia, a w 2000 powrócił na stanowisko kierownika redakcji literackiej Radia BIS (program IV Polskiego Radia). Następnie pełnił funkcję Redaktora Naczelnego Redakcji Kultury Polskiego Radia.

 

 

W 1988 r. otrzymał najwyższą nagrodę w konkursie dramaturgicznym warszawskiego Teatru Ateneum za sztukę “Zapachy z kuchni” będącą historią rozgrywki politycznej ambasadorów sąsiednich mocarstw, a dziejącej się w Polsce końca XVIII wieku. Według scenariuszy Wojciecha Zimińskiego powstało szereg filmów. W 1991 r. został zrealizowany pierwszy film fabularny (kinowy) pt. “Kiedy rozum śpi”, w listopadzie 1996 r. “Łagodna”,  będącego adaptacją opowiadania Fiodora Dostojewskiego, w 1998 r. “Gniew”  oraz “Taekwondo”.

 

 

W Telewizji Polskiej powstał spektakl według sztuki Wojciecha Zimińskiego “Dotyk”. W 1996 r. TVP wyprodukowała dwie bajki dla dzieci, do których adaptował teksty literackie – “Babcia na jabłoni” i “Pokój pełen liści”. Na zamówienie Andrzeja Wajdy napisał wraz ze współautorem scenariusz filmu fabularnego o tematyce historycznej. W roku 2005 odbyła się premiera filmu fabularnego według scenariusza Wojciecha Zimińskiego pt. „Trzeci” w reżyserii Jana Hryniaka.

 

Jest również współautorem scenariuszy seriali „Na Wspólnej” i „Naznaczony”. Pracował jako redaktor i autor przy serialu dla TVN pt. ”Układ warszawski”.

 

Jest autorem wielu audycji radiowych i programów telewizyjnych. Współpracował jako recenzent z telewizyjnym magazynem filmowym.

 

Był jednym ze współautorów teleturnieju telewizyjnego produkowanego przez TVP1 „Nowożeńcy”. Jest autorem radiowych tekstów satyrycznych dla Programu III Polskiego Radia. Współpracował także z pismami satyrycznymi jako autor tekstów i rysunków.

 

 

Jest członkiem zespołu przeprowadzającego szkolenia z zakresu public relations i treningi medialne. Szkolił kadrę @Entertainment, McDonald’s, Philipsa, Ely Lily, Nestle, Stomilu Olsztyn, Bristol Myers Squibb, rzeczników wojewódzkich komend Policji i wielu innych. 

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3