SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter
ROBERT KOZAK
obrazek

Jako ekspert doradza wysokiej kadrze menadżerskiej z zakresu skutecznego przywództwa, komunikacji, zarządzania zmianą, tworzenia i wdrażania strategii. Pracuje z kluczowymi klientami BTI Consulting, m.in. Citi Group, BZ WBK, PKO BP, RBS, AVIVA, ING, TVP i in. Prowadzi projekty z zakresu interim management (min. członek zarządów w A.Blikle i Gemius S.A.). Jest członkiem zespołu strategicznego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Wykładowca w Szkole Głównej Handlowej (SGH) na studiach podyplomowych Zarządzania Sprzedażą oraz w Państwowej Wyższej Szkole Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Współautor "Biblii Dziennikarstwa" (Znak) oraz dwóch książek z gatunku business fiction, które napisał wspólnie z Brianem Tracy: „Wędrówki z Gandalfem. Sprzedaż“ i „Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo“ (MT Biznes). Finalista konkursu na Prezesa TVP S.A.

Pracował w TVP, gdzie kierował największym w Polsce programem informacyjnym, jakim są "Wiadomości", inicjując pilotaż zmian w TVP. Kierował też "Teleexpressem". Był przewodniczącym komisji ds. standardów dziennikarskich w TVP. Wcześniej wiele lat spędził w BBC, gdzie zaczynał jako korespondent, a potem stworzył i prowadził oddział BBC w Polsce. Prowadził jako prezenter program „Reporter Polski” na antenie TVP2. Współzałożyciel Agencji Informacyjnej SIS – pierwszej niezależnej agencji powstałej w 89 roku w Polsce. Był też współtwórcą Serwisu Informacyjnego Solidarności, działającego niezależnie przed 89 rokiem. Jako jeden z niewielu niezależnych reporterów relacjonował obrady „Okrągłego Stołu” dla BBC, Wolnej Europy, Głosu Ameryki i innych rozgłośni.

Uczestniczył w powstaniu Radia TOK FM. Wychował całe pokolenie dziennikarzy - wielu z nich to dzisiaj prezenterzy, reporterzy i szefowie redakcji w prasie, radiu i telewizji. Pełnił też funkcję Executive Director w jednej ze światowych firm headhunterskich tzw. Wielkiej Piątki, gdzie rozwijał praktykę FMCG, w tym międzynarodowych mediów i poszukiwał członków zarządów dla międzynarodowych firm. Partner Zarądzający polskiego oddziału BTI Consulting.

Laureat Medalu Europejskiego przyznawanego przez Komisję Integracji Europejskiej i Business Centre Club.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3