SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
  

Weronika T. AdrianWeronika T. Adrian

Tematy wykładów:

Podpatrzone w Dolinie Krzemowej – kalifornijskie metody innowacyjnego myślenia i działania

Jaki jest sekretny składnik Doliny Krzemowej? Co warto podpatrzeć w sposobie funkcjonowania tamtejszych firm? Czego uczą na Uniwersytecie Stanforda i czy warto inspirować się tamtejszym ekosystemem? Dlaczego większość burz mózgów nie działa? Po co robić prototypy z plasteliny? Jakie są zalety a jakie trudności interdyscyplinarnych zespołów? Czy każdy problem to wyzwanie i kiedy "It is OK 2 fail"?

Wykład obejmuje przegląd ciekawych metod innowacyjnego myślenia i działania poznanych na Uniwersytecie Stanforda, przeplatany subiektywnymi obserwacjami Doliny Krzemowej i pracujących tam osób.

Podczas prezentacji opowiem też o moich doświadczeniach i efektach stosowania wybranych kalifornijskich metod i haseł w Polsce.

Kreatywność – między pustym frazesem a sposobem na życie

Po co nam kreatywność? Czy to kolejna bezmyślna moda, chwyt marketingowy? Czy rzeczywiście jest potrzebna: naszym firmom, pracownikom, nam samym na co dzień?

Ctrl+Alt+Del - inspiracje i doświadczenia ułożone w zestaw pomocnych technik, które pomagają twórczo podejść do codziennych wyzwań i “zresetować się" do działania. Łączy w sobie trzy obszary:
* Ctrl – czyli to, w jaki sposób patrzyć na problemy, swoją sytuację oraz jak wykorzystywać warunki i dostrzegać możliwości;
* Alt – jak mieć oryginalne, twórcze pomysły;
* Delete – jak usuwać ograniczenia i skutecznie działać.

Będzie też o marzeniach i ich realizacji, poparte własnym doświadczeniem i opowieściami.Uczestniczka pierwszej edycji programu Top 500 Innovators, w ramach którego ukończyła kurs z zakresu Science-Management-Commercialization na Uniwersytecie Stanforda.
Nauczyciel akademicki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, doktorantka na wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu w Kalabrii.

Współtwórczyni grupy Creative Cracow (CC) oraz fundatorka Fundacji Laboratorium Innowacji i Kreatywności (FLIK), których celem jest kształtowanie postaw kreatywnych i przedsiębiorczych, m.in. w oparciu o metody poznane w Dolinie Krzemowej. W ramach działań CC i FLIK prowadzi warsztaty z kreatywności i Design Thinking oraz współtworzy metodyką kreatywnego myślenia i działania “Ctrl+Alt+Del”

Jest autorką artykułów o kreatywności i innowacjach (m.in. Forum Akademickie, Rzeczpospolita). Była panelistką sesji otwierającej VIII Kongresu Obywatelskiego (2013): "Jaka modernizacja Polski: od budowy infrastruktury do nowych postaw i zachowań" oraz prelegentką TEDxWarsawPresidentialPalace (2014), pod hasłem "Define your place".

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3