SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
  

Tomek MichniewiczTomek Michniewicz

Tematy wykładów:

Dokonać niemożliwego. Jak osiągać cele, które wydają się poza zasięgiem. O tym, jak wyznaczać sobie ambitne cele i jak nie wypalić się, w drodze do ich realizacji. O tym, skąd wiedzieć, że ponieśliśmy porażkę i jak zmienić ją w zaledwie krótki przystanek. O tym, jak się nie poddać, gdy już po prostu nie jesteśmy w stanie iść dalej.

 

Pokonać strach. Sztuka przetrwania w sytuacjach, które wydają się beznadziejne. O tym, jak rozpoznawać i kontrolować emocje, i jak nauczyć się trzymać własny organizm w ryzach. O tym, jak poprawnie szacować ryzyko, i skąd wiedzieć, kiedy odpuścić. O tym, jak sobie poradzić, gdy wszystko wokół jest przeciwko Tobie. O panice i trudnych decyzjach, i o tym, jak z tego wychodzić cało.

 

Przełamać ograniczenia. Jak pozbyć się obaw i niepewności? O tym, że na zmiany nigdy nie jest za późno. O praktycznej instrukcji przełamywania własnych ograniczeń. O tym, dlaczego na niektórych patrzymy z podziwem, a na innych nie. I o tym, jak szybko (ale wcale nie „łatwo”) można stać się tym pierwszym. 
 

Poza strefą komfortu. Konfrontacja z wyzwaniem, na które wcale nie jesteśmy gotowi. Co się dzieje w głowie, gdy obudzimy się nagle w środku dżungli? Czego uczy pustynia po horyzont? Jak nabrać siły, gdy jesteśmy  śmiertelnie przerażeni? Dlaczego niektórych stać na podejmowanie szalonych, ryzykownych, niebezpiecznych decyzji i jak to możliwe, że po ich podjęciu są szczęśliwi jak nigdy? O tym, jak odkryć w sobie twardość i odwagę, o które się nawet nie podejrzewamy.
 


     

 

Nagradzany podróżnik, dziennikarz i reporter. Organizator wypraw i ekspedycji na pustynie oraz do dżungli na całym świecie. Autor trzech bestsellerowych reportaży książkowych – „Samsara”, „Gorączka” i „Swoją drogą”, autor programu „Inny świat” w telewizji TTV, audycji „Trójka przekracza granice” w radiowej Trójce oraz „Reszta świata” w Jedynce. Nominowany do nagrody National Geographic i Kolosów, najbardziej prestiżowej nagrody podróżniczej w Polsce.


Podejmuje się trudnych i niebezpiecznych projektów reporterskich. Rozbił kongijsko-zambijski gang przemytników kości słoniowej i jako jedyny Polak został wpuszczony na pokład łodzi Mel Fisher’s Treasures, najsłynniejszej ekipy poszukiwaczy skarbów na świecie. W USA jako jedyny polski dziennikarz otrzymał pozwolenie na wejście do więzienia San Quentin, przeznaczonego dla najgroźniejszych przestępców, w którym spędził bez ochrony cały dzień. Pracował również z szulerami i zawodowymi oszustami kasyn w Las Vegas oraz został wpuszczony do bazy amerykańskich sił powietrznych Edwards i laboratoriów NASA, gdzie przyglądał się najnowocześniejszym technologiom wojskowym.


Mieszkał z Pigmejami Baka na pograniczu kongijsko-kameruńskim w ich szałasach w środku lasu deszczowego i jako jeden z nielicznych europejskich dziennikarzy podróżował swobodnie po Arabii Saudyjskiej. Eksplorował dżungle północnego Laosu, badając rytuały magiczne i kulturę szamańską plemion Akha, Khamu i Lantan, a w Kambodży we współpracy z organizacją Heritage Watch tropił przemytników dzieł sztuki z XII wieku. Jest też jedynym polskim dziennikarzem, który dostał się do partyzanckiego obozu nepalskich maoistów, kontrolujących zachód kraju.


Sam mówi o sobie, że jest uzależniony od rywalizacji i adrenaliny, choć znany jest z chłodnego, analitycznego szacowania ryzyka projektów i umiejętności reagowania w sytuacjach kryzysowych.


Doświadczenie zdobyte podczas licznych wypraw i ekspedycji wykorzystuje z powodzeniem przy realizacji projektów medialnych, marketingowych i coachingowych. Prowadzi szkolenia z budowy motywacji, wyznaczania i realizowania celów, wystąpień publicznych, relacji z mediami oraz umiejętnego działania w kryzysie i pod wpływem emocji.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3