SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

baner

 

 

Szkolenia typu outdoor – cztery żywioły!

Szkolenia te realizowane w oparciu o ciekawe fabuły, służą nie tylko samej zabawie, lecz głównie rozwojowi zarówno zespołów jak i jednostek.

Udział w zajęciach tego typu pozwala na:

  • odkrycie swoich ukrytych zasobów - dowartościowanie;
  • przełamanie barier i stereotypów myślenia - większą kreatywność;
  • nabranie zaufaniado członków zespołu i poznanie swojej w nim roli;
  • pogłębienia motywacji zespołów i jednostek.


Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu psychologii grupy, a także zamiłowanie do przygody, tworzymy scenariusze takich wyjazdów. Każdy z nich dopasowany jest do aktualnej sytuacji zespołu i otoczenia, w jakim jest realizowany.

Zajęcia realizowane są w najpiękniejszych zakątkach naszego kraju, ale także mogą odbywać się poza granicami Polski. Wybieramy rejony, które zaskakują naszych Uczestników położeniem, nietypowym ukształtowaniem terenu, niedostępnością dla codziennych turystów i niepowtarzalnym klimatem.

             
 


Po co?

Cele na poziomie uczestnika:
Dotarcie do często skrywanych i nieuświadomionych indywidualnych zasobów poprzez wspólnie podejmowane wyzwania, ujawnienie indywidualnych umiejętności, dowartościowanie, oraz podniesienie wiary we własne możliwości, wzmocnienie postawy większej otwartości wobec innych osób, rozładowanie stresu poprzez działanie w niekonwencjonalnej scenerii, w przyjacielskiej atmosferze, stymulacja kreatywnego myślenia w realizacji niestandardowych zadań.

Cele na poziomie zespołu:
Wzmocnienie poczucia przynależności do zespołu poprzez osiągnięcie wspólnego sukcesu, wspieranie procesu grupowego, pokazanie ról, relacji i zasad współpracy, wskazanie istotnych dla pracy zespołu elementów, poprzez udział w zadaniach opartych na wzajemnym zaufaniu, wsparciu i wymianie informacji, wspomaganie procesu integracji w grupie poprzez udział we wspólnych zajęciach, umiejętność rozpoznania i dopasowania się do innych członków zespołu z poszanowaniem indywidualnych potrzeb.

Dla Kogo?

  • dla Szeregowych i Dowódców;
  • dla tych, którzy chcą współpracować w obrębie silnych i odnoszących sukcesy zespołów;
  • dla tych, którzy takimi zespołami zarządzają lub tworzą je;
  • dla tych, którzy pragną przełamać uprzedzenia i bariery swojego strachu;
  • sprawdzić siłę swojej woli;
  • przekonać się o swoich mocnych stronach i zasobach.


Jak?

Tak, aby dobrze się bawić, nie przekraczając granicy pomiędzy zaangażowaniem a poświęceniem.
Tak, aby każdy z Nas z przyjemnością wspominał ten wyjazd i czekał na kolejny. Tak abyśmy poznawali siebie i innych odkrywając swoje nieodkryte możliwości.

Czym?
Nasze liczne kontakty i przyjaźnie umożliwiają Nam dotarcie i korzystanie z każdego sprzętu, o jakim tylko pomyślicie;
Land Rovery, quady, poduszkowce, samochody rajdowe, tratwy, kajaki, żaglowiec, szybowce, sprzęt alpinistyczny, nurkowy, ASG, paintball, nadajniki lawinowe, radiotelefony, wykrywacze metalu, kompasy, GPS'y, mapy itd.

Gdzie?
W każdym bardziej lub mniej dostępnym zakątku Polski. Gdzie woda, góry, lasy tam wszędzie możemy stworzyć odpowiednie warunki do realizacji naszych projektów. Jeśli braknie naturalnego otoczenia to my zbudujemy ścianki wspinaczkowe, usypiemy bezdroża. Polecimy też ciekawe miejsca i ośrodki na terenie całego kraju. Dla bardziej wymagających grup możemy także przekraczać granice Polski.

Słowem polecamy:  Cztery Żywioły!
 

              


Ziemia
Programy oparte o jazdy samochodami terenowymi, rajdowymi, poduszkowcami i quadami, biwaki na bezludnych wyspach i pod "gołym" niebem oraz poszukiwania skarbów, przejścia przez lochy i jaskinie, poszukiwania lawinowe, także zajęcia sprawnościowe w budowaniu, konstruowaniu itp.

Woda
Jest nie tylko niezbędna do przeżycia; stanowi wspaniałą platformę do szkoleń i szukania przygody. Nurkowania, poszukiwanie i wydobywanie z dna skarbów, pobyt na bezludnej wyspie, spływy kajakowe, regaty, bitwy wodne, żaglowce, szybkie motorówki, przeprawy na pontonach, tratwach, canoe i wpław a także przeprawy przez bagna.

Powietrze
Z góry lepiej widać - prawda tak stara, jak loty balonem. Górale też o tym wiedzą! Nie mając twardej ziemi pod nogami wychodzą na jaw zalety i... słabości ludzkiego charakteru. Dlatego proponujemy wspinaczki na wszystko, na co da się wejść, mosty linowe, zjazdy ze ścian, szczytów i zapór wodnych, loty balonem, helikopterem, szybowcem, motolotnią, skoki spadochronowe i nie tylko...

Ogień
Odrodzić się jak Feniks z popiołów… spróbuj, a sam się przekonasz, ile siły woli potrzeba do zmierzenia się z czwartym żywiołem! Przejścia po rozżarzonych węglach pod przewodnictwem prawdziwego Szamana, ale nie tylko!


Zapraszamy do współpracy!
Zadzwoń - przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania!Firmy zainteresowanie przeprowadzeniem outdoor-u/ wyjazdu integracyjnego prosimy o kontakt:
 

Departament Projektów Specjalnych: 

tel: (22) 201 07 75
fax: (22) 203 47 01 
email: szkolenia@mayagency.com.pl

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3