SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter
Radosław Pyffel (瑞德兴)
obrazek

Prezes Centrum Studiów Polska-Azja, think tanku zajmującego się sprawami Azji, współpracującego z biznesem, uczelniami wyższymi, instytucjami publicznymi i mediami (w kraju i zagranicą). Poza działalnością ekspercką CSPA ściśle współpracuję z polskim biznesem, organizując misje branżowe, świadcząc usługi konsultingowe i prowadząc projekty na terenie krajów azjatyckich w tym głównie Chin.

Wykładowca przedmiotów związanych z Chinami (współczesne Chiny, chińska kultura biznesu) na wielu szkołach wyższych i uniwersytetach.

W Chinach i na Tajwanie spędził kilka lat (od 1999 roku) studiując na Uniwersytecie Suna Yat Sena w Kantonie i Uniwersytecie Pekińskim. Po studiach rozpoczął pracę jako przedstawiciel polskich firm w Chinach i na Dalekim Wschodzie. Nadzorował wiele projektów, brał udział w delegacjach w różne rejony Chin. Odwiedził kilkaset fabryk i wysłał do Europy kilkadziesiąt kontenerów chińskiego towaru.

Obecnie prowadzi w Chinach (dokąd wyjeżdża 3-4 razy do roku) kilka projektów związanych z branżą edukacyjną i rolno-przemysłową.

Jest częstym komentatorem wydarzeń chińskich w polskich mediach, oraz autorem artykułów i reportaży z zakresu tematyki biznesowej, a także książki pt. „Chiny w roku olimpiady”, a wkrótce we współpracy z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych ( PAIiIZ) i programu Go China „Polskiego przewodnika po chińskim biznesie” pierwszej tego typu publikacji poświęconej polskiemu biznesowi w Chinach i konkretnym przypadkom polskich firm.

Od 2005 roku reprezentant i przedstawiciel polskich firm na rynku chińskim, prowadzi szkolenia dotyczące chińskiej kultury biznesu i działalności biznesowej na rynku chińskich dla polskich menadżerów i przedsiębiorców, będących połączeniem doświadczeń zdobytych w wyniku praktycznej działalności na rynku chińskim, ale także doświadczeń które zdobył jako wykładowca i trener. Autor kilkuset artykułów naukowych i publicystycznych ( m in: Rzeczpospolita, Polska The Times, Newsweek, Wprost), a także eksperckich opracowań dotyczących m in chińskiej gospodarki, praktyki prowadzenia biznesu w Chinach.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3