SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter

  << powrót <<
 

Agnieszka Cegielska


Agnieszka Cegielska
  


Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Laureatka najważniejszego telewizyjnego plebiscytu Telekamery - w kategorii prezenter pogody. Od początku związana ze stacją TVN. Popularność zdobyła jako prezenterka pogody - jej pozytywną prognozę pogody śledzą widzowie Faktów TVN, stacji TVN 24 i TVN Meteo oraz porannego programu Dzień Dobry TVN. Prowadziła takie programy jak: Projekt plaża, Projekt zima, Podróże meteo, Spotkania z naturą, Śladami kobiety na krańcu świata.
W TVN Meteo firmowała swoim nazwiskiem autorski program Cegiełka Zdrowia. Przedstawiała w nim sposoby na to, jak radzić sobie z negatywnym wpływem pogody na zdrowie oraz jak dbać o dobre samopoczucie. W TVN Turbo prowadziła autorski program Męski typ, gdzie jej gośćmi byli m.in. Jerzy Iwaszkiewicz, Michał Urbaniak, Adam Małysz, komisarz Unii europejskiej Janusz Lewandowski.
Przez długi czas współprowadziła program Testosteron w Radio Kolor, a potem Antyradiu. Pasję dziennikarską dzieli z pomaganiem innym, angażując się w działalność na rzecz dzieci i ekologii. Od wielu lat wspiera Fundację Szkoła Otwartych Serc z rodzinnego Malborka. Została ambasadorką kampanii SOS dla świata WWF, promującej proekologiczne zachowania wśród Polaków. Jako ambasadorka Bazgroszytu wspiera fundację Mówimy Obrazami, działającą na rzecz rozwoju dziecięcej kreatywności. Studiowała dziennikarstwo i ekonomię, ukończyła państwową szkołę muzyczną. Dzięki pracy modelki, którą łączyła z nauką w szkole średniej i studiami zwiedziła prawie cały świat. Najdłużej mieszkała w Japonii i Hiszpanii. Była najmłodszą w historii miasta radną Malborka.
Interesuje się architekturą wnętrz. Z wielkim wdziękiem i profesjonalizmem prowadzi eventy w języku polskim i angielskim. Laureatka nagród: 2013: Telekamera w kategorii Prezenter pogody, 2013: nagroda w IV edycji plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności 2012/13, w kategorii Darczyńca organizacji społecznej, 2013: nagroda w plebiscycie 3 razy ONA za łączenie kariery zawodowej z życiem rodzinnym i działalnością na rzecz innych. 2009: Kobieta Roku TVN Turbo, 2008: nagroda Złote pióro na międzynarodowym konkursie reportażu w Chorwacji.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3