SZKOLENIA OTWARTE
PROJEKTY SPECJALNE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
DODATKI
Newsletter
Małgorzata Cyganik

Założycielka Translatorium-pro. Absolwentka Filologii Hiszpańskiej i Iberoamerykańskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Interdyscyplinarnego Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy (język angielski) w Instytucie Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego i tłumacz biznesowy języka hiszpańskiego. Ponadto, ukończyła wiele dodatkowych kursów, m. in. kurs dla tłumaczy języka angielskiego przy sądzie arbitrażowym we Wrocławiu oraz zdała egzamin na tłumacza języka angielskiego przy Katedrze UNESCO w Krakowie.

Od ponad ośmiu lat współpracuje z wieloma kancelariami prawniczymi oraz firmami międzynarodowymi w zakresie tłumaczeń specjalistycznych, w szczególności z zakresu tekstów prawniczych i finansowych.

Od ponad ośmiu lat prowadzi kursy z zakresu języka angielskiego oraz hiszpańskiego specjalistycznego dla instytucji państwowych (między innymi Narodowy Bank Polski, Warszawska Giełda Papierów Wartościowych S.A., Poczta Polska S.A.) oraz firm prywatnych (między innymi Tauron S.A., ITM Poland Sp. z o.o., Rzeczpospolita, Lotos S.A.);

Od ponad czterech lat tworzy programy i materiały oraz prowadzi wykłady na szkoleniach otwartych i zamkniętych oraz warsztaty przekładowe z zakresu języka angielskiego i hiszpańskiego specjalistycznego.

Na łamach Prawa Spółek oraz Monitora Prawnego opublikowała serię artykułów dotyczących dokumentacji korporacyjnej w języku angielskim.

Opracowała publikację pt. Legal English – podręcznikiem do nauki języka angielskiego prawniczego, z głównym naciskiem na prawo spółek, przedstawiającym podstawowe różnice prawne pomiędzy polskim, angielskim i amerykańskim prawem spółek; publikacja ukazała się nakładem Wydawnictwa C.H. Beck.

Menedżerskie

Finansowo-Księgowe

HR, Kadry i Płace 

Projekty Specjalne

Szkolenia Zamknięte

Umiejętności osobiste

Prawo

Asystentki i sekretarki

Podatki

Rachunkowość

FinansePrawo Pracy

Czas Pracy

Ubezpieczenia społeczne

HR

Mówcy inspirujący

Special Express Training (SET)

Coaching medialny

Mystery shopping 

Innowacyjność

Szkolenia zamknięte - informatyczne

Szkolenia zamknięte

Zarządzanie zmianą

Train The Trainers


Szkolenia specjalistyczne  |  Zarządzanie projektami  

BESTSELLER - Wystąpienia publiczne z Krystyną Jandą

Voucher szkoleniowy | Karta zgłoszeniowa | Plan szkoleń | Outdoor/Integracja | Eventy | Gra miejska 

O nas: Firma szkoleniowa | Trenerzy | Praca | Kontakt        Filmy video: Szkolenia | Referencje

Na tej stronie wykorzystywane są pliki cookies.
Dowiedz się więcej w Polityce cookies

Znajdziesz nas także na:       YouTube     Facebook   Blog


GRUPA EN BLOC © 2018 - Mówcy inspirujący, szkolenia, coaching i consulting

  Platforma: iCMS3